Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Ayva’nın şehirle ilgili açıklamaları şöyle: 

UN FİYATLARI KONUSUNDA YAPILANI TEBRİK EDİYORUZ

Bakkallar Odası Başkanı sayın Cengiz Üstün, makul fiyata un temini için yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuç verdiğini açıkladı. Üstün, “Allah nasip ederse 185 TL artı KDV ve yol masrafı olmak üzere en fazla 195 TL gibi rakamlarla fırıncı esnafımıza un temin etme sözünü aldık.Fırıncılarımız için olumlu çalışma olmuş. Bu yapılanı tebrik ediyoruz.

HALK İÇİNDE AYNI UYGULAMA OLMALI

‘Bu çalışmalarımızda Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilimiz Sayın Ali Özkaya’nın da bizlere bizati destek olup konunun Cumhurbaşkanımıza kadar iletildiğini biliyoruz.’  Demiş Cengiz başkan, biz bu  yapılan  bu desteğin  tek fırıncılar için değil unu esnaftan 390 tl alan halkımız içinde yapılmalıydı diyoruz.

YUKARI MAHALLELERDE YANGIN TEHLİKESİ VAR

Belediye başkanının Yukarı mahalleler diye bahsetti yerlerde; elektrik ve telefon kablolarından dolayı yangın tehlikesi var aylık kullanım ücreti için evimize geliyorlar tamirat için gelmiyorlar.

YA BURHANETTİN ÇOBAN YA MEHMET ZEYBEK DOĞRU SÖYLEMİYOR

2022 meclis bütçesinden sayın Burhanettin Çoban beton ve parke taşları için bütçe ayrıldığını söyledi, sayın Mehmet Zeybek biz depolarımızdan isteyene veriyoruz diyor, biri doğruyu söylemiyor ama kim?

PARKE TAŞLARI İÇİN KAÇ DEPO VAR?

Parke taşları biriktirmek için kaçtana deponuz var mı nerede, bekçisi var mı diye sorduk hala cevap gelmedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM MAHALLELERİ İMAR İSTİYOR

Kentsel dönüşüm yapılması planlanan 7 mahalle halkı  biz imara açılmasını istiyoruz taleplerini cumhurbaşkanı ne zaman iletmeyi düşünüyorsunuz.

MİSAFİR EVİN İÇİNE BUYUR EDİLİR

Bizi eleştiren arkadaşlar 5 yıldır yaptığımız yerleri bilmiyorlar demiş sayın Zeybek. Saadet Partisi Afyonkrahisar  Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Erhan Akpınar 22 yıldır bu yukarı diye tabir ettiğin mahallelerde kalıyor. Bu arada size gelen gelen misafirleri  evin dışında ağırlayıp gönderiyorsanız  herhalde  bu sizin bileceğiniz iştir. Biz de misafir evin içine buyur edilir. ikram evde verilir.