22 farklı ilden 24 takımın ve 700 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonada, kıran kırana mücadelelerin yaşanacağı 3 gün boyunca heyecan dorukta olacak. Turnuvanın sonunda dereceye giren sporculara madalyaları ve ödülleri takdim edilecek.

Afyon’u gururlandırdılar: Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarı Afyon’u gururlandırdılar: Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarı

Whatsapp Image 2024 05 03 At 15.52.08 (1)

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Fatih Topuz ve Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da şampiyonayı yakından takip ederek sporculara desteklerini sundu.

Whatsapp Image 2024 05 03 At 15.52.09

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, şampiyonayla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

- Afyon her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edecek

“Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Ragbi Federasyonu'na bu önemli organizasyonu Afyonkarahisar'da düzenledikleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Şampiyonaya katılan tüm sporculara başarılar diliyorum. Ragbi Flag Futbol'un Türkiye'de gelişmekte olan bir spor olduğunu ve bu tür turnuvaların bu spora olan ilgiyi artıracağına inanıyorum. Afyonkarahisar her zaman sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edecek.”

>>Kudret Kuş'un Haberi