Casper yeni üst segment ürünlerini tanıttı Casper yeni üst segment ürünlerini tanıttı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, açılışa, QCAR yönetimi, Maher Holding yönetim kadrosu, Maher Holding Sigorta Grubu acenteleri ve iş ortakları katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen QCAR Genel Müdürü Barış Sezen, QCAR olarak araç kiralamanın ötesinde hizmetler sunacaklarını belirterek, "Farklı alanlarda da mobiliteyi müşterilerimize sunacağız. Bunun ilk adımını da burada atıyoruz. 2024 yılında devamı gelecek, başka açılışlarda da bir araya geleceğiz. Tıpkı tüm grup iştirakleri gibi biz de dijitalleşmeyi merkezimize alıp çağın ihtiyaçlarını güvenle karşılayan lider bir marka olacağız." ifadesini kullandı.

- "QCAR'ın araç kiralama şirketinden çok daha büyük fonksiyonları olacak"

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar da gruplarının önemli iştiraklerinden QCAR'ın genel müdürlükten sonra ilk şubesinin açılışını yaptıklarını bildirdi.

En başından beri bir ekosistem yaratmaya çalıştıklarını kaydeden Yaşar, şu açıklamalarda bulundu:

"Bu ekosistemde amacımız acentelerimizin de finansal markete dönüşümü için bir altyapı oluşturmak. Bir yandan hem bu altyapı için çalışmaları sürdürürken bir yandan da mevzuat altyapılarının oluşması için de birtakım faaliyetlerde bulunuyoruz. Amacımız Türkiye'de özellikle finansal alanda sigorta acentelerimiz vasıtasıyla, bugün bankaların bile şubelerini fiziksel olarak kapatıp merkeze çekildiği dönemde vatandaşa gerekli hizmeti sunabilmek. QCAR da bir mobilite şirketi. Araç kiralama şirketi gibi gözükse de çok daha büyük fonksiyonları olacak ve bizim ekosistemimizin en önemli parçalarından biri olacak." AA

Kaynak: aa