Sıcak Hava Tatilcileri Denize Yönlendirdi

Muğla'nın turistik bölgelerinde, yüksek sıcaklıkların etkisiyle tatilciler ve vatandaşlar serinlemek için denize girdi ve plajlarda güneşlendi. Ula'nın "Sakin Kent" unvanlı Akyaka Mahallesi, özellikle yakın illerden gelen turistlerle dolup taştı.

Bodrum'da hurdalıkta başlayıp iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Bodrum'da hurdalıkta başlayıp iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü

Akyaka'da Hareketlilik

Akyaka'nın halk plajında yoğunluğa neden olan tatilciler, sık sık denize girerek serinledi. Bazı tatilciler, Akyaka'dan kalkan günübirlik tur tekneleriyle Gökova Körfezi koylarını gezdi. Kano ve rüzgar sörfü yapan tatilciler de dikkat çekti.

Marmaris ve Bodrum'da Yoğunluk

Marmaris'te Uzunyalı, İçmeler, Turunç plajları ile Orhaniye Kız Kumu Plajı'nda tatilciler güneşlenip denize girerek serinledi. Su parkları ve su sporları istasyonlarında jet ski ve deniz paraşütü gibi aktivitelerle heyecanlı anlar yaşandı. Bodrum'da ise Gümbet, Bitez, Ortakent, Kumbahce ve Torba sahilleri tatilcilerle doldu.

Fethiye'de Plajlar Doldu

Fethiye'nin Ölüdeniz Mahallesi'ndeki Belcekız ve Kumburnu Plajı ile Foça Mahallesi'ndeki Çalış Plajı'nda da yoğunluk gözlendi. Tatilciler, denize girerek serinlemenin tadını çıkardı.

Kaynak: aa