MHP’nin dün akşam Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı vardı. Bu toplantı sonrasında görüşlerini Afyon Postası üzerinden kamuoyuna duyuran başkan adayları önemli açıklamalarda bulundu. 

MHP Afyon Merkez Adayı Sezer Küçükkurt: MHP kadroları üç hilalli bayrağı dalgalandırmak için kararlı

MHP’nin tüm kadroları ateşli, inanmış birlik bütünlük içinde yerel seçimlere hazır. Afyon’un her köşesinde MHP kadroları üç hilalli bayrağı dalgalandırmak için azmetmiş durumda. Bu toplantı şundan dolayı önemliydi. MHP Milletvekili Mehmet Taytak beyin MHP’nin kendi adayı ve bayrağı ile seçime girdiğini tekrarladı. Kamuoyunda kasıtlı olarak yayılan MHP seçimlerden çekilebilir mi söylentilerine nokta koydu. MHP teşkilatlarının bu işe inandığını 31 Mart’ta yarışı göğüsleyerek Afyon’u MHP’li bir belediye tarafından yöneteceğinin altını çizdi. Bunu namusumuzdur, onurumuzdur bundan dönüş yoktur diyerek sözlerini noktaladı. Bu bizim için çok önemli bir açıklamaydı. Afyon’da MHP, tüm teşkilatları ile ve projeleriyle Afyon Belediyesi’ni yönetmeye hazırdır.  

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.05 2

MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Melek Yavuz: Temiz siyaset temiz Sandıklı olarak yola çıktık

Gurur verici bir durum. Bir kadın aday olarak MHP tarafından aday gösterilmem partimin ne kadar demokratik olduğunu gösteriyor. Tüm MHP’li yöneticilerimize bizi böyle karşıladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sandıklı’da güzel bir ivme kazandık. Temiz siyaset temiz Sandıklı olarak yola çıktık. Güzel ilerliyoruz. İlçe başkanlığımız ve il teşkilatımızın destekleri ile her şey güzel gidiyor. 

Whatsapp Image 2024 02 08 At 00.24.44

Çay Belediye Başkan Adayı Selim Bayram: Çay’ı cadde cadde tanıyorum

Atmosfer çok güzeldi. Burada olmak gurur verici. Çay Belediyesi’nde 20 yıldır mühendis olarak çalışıyorum. 12 yıldır Fen İşleri Müdürüyüm. Aralık ayında istifa ettim. İnşallah Çay merkezde 31 Mart’ta üç hilali dalgalandıracağız. Çay’ı cadde cadde tanıyorum. Benden daha iyi bilen yoktur. Tüm sorunları çözecek kişi biziz inşallah. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.05

MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Derviş Aynacı: Bolvadin’e 55 proje ile geliyoruz

Çok coşkulu bir toplantı oldu. Tüm arkadaşlarımız bu davaya inandı. Allah izin verirse 31 Mart’ta Afyon’un her belde ve ilçesinde burçlara üç hilali dikeceğiz. Türkiye’de MHP parlayan yıldız olacak. Bolvadin’de çok hızlı çalışıyoruz. Biz 55 proje diyerek yola çıktık. İlçemizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Halkın içinde olan biriyiz. Halkımızla birlikte Bolvadin’i tanıtacağız. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.06

Ali Özkaya’dan Mustafa Çöl’e zehir zemberek gönderme: Seralarla ilgili kulağımıza hoş olmayan şeyler geldi Ali Özkaya’dan Mustafa Çöl’e zehir zemberek gönderme: Seralarla ilgili kulağımıza hoş olmayan şeyler geldi

MHP Özburun Belediye Başkan Adayı Bünyamin Özdemir: Özburun için Fransa’dan geldim

Ben Fransa’dan geldim. Özburun Kasabası’na aday olmak için… İnşallah Avrupa’da gördüklerimizle kasabamıza değer katacağız. Özburun’u marka bir belediye yapacağız. Sizlerle birlitke beldemizi Türkiye’ye tanıtacağız. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.07

MHP Dişli Belediye Başkan Adayı Ahmet Mert: Dişli’de üçhilal dalgalanacak. 

Aday tanıtım programımız coşkulu bir şekilde geçti. Biz 31 Mart’ı bekliyoruz. Dişli’de üçhilal dalgalanacak. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.10

MHP İhsaniye Belediye Başkan Adayı Hamit Çakır: İhsaniye’de 31 Mart’ta çığır açmak için geliyoruz

Toplantı bizlere heyecan verdi. İhsaniye Belediye Başkanlığı adaylığımız açıklandı. Burada hizmet verebilmek için çalışmalarımıza başladık. İhsaniye’de önce kazanacağız sonra MHP’li bir belediyeciliğin nasıl olacağını ilçemizde göstereceğiz. İhsaniye küçük ve şirin bir ilçemiz. İhsaniye’deki herkesi tanıyoruz sorunları biliyoruz. Nasip olursa 31 Mart’ta seçilirsek vizyon projelerimizle geliyoruz. Gün geldiğince bunları paylaşacağız. Her yaptığımız çalışma insan odaklı bir çalışma olacak. Proje ekibimiz çalışıyor. Ayağı yere düz basan projelerimizle geliyoruz. Seçmenlerimiz bize güvensin ve bize destek versin. İhsaniye’de 31 Mart’ta çığır açmak için seçmenlerimizden destek işitiyoruz. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 23.42.11

-Egemen Toprak Çiçek’in Özel Haberi.

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek’in Özel Haberi.