AK Partili Hüseyin Menteş: Afyon Belediyesi’nde işçilere savaş açıldı, bir ilçe belediyesi kadar borç var AK Partili Hüseyin Menteş: Afyon Belediyesi’nde işçilere savaş açıldı, bir ilçe belediyesi kadar borç var

MHP Afyonkarahisar Merkez Adadyı Sezer Küçükkurt’ın Seçim Koordinasyon Merkezi Ordu Bulvarı üzerinde açıldı. Bu açılışta konuşan Milletvekili Mehmet Taytak, “Bugün burada kınamızı yakıyoruz. Allah’ın izni ile 31 Mart’ta düğünüzümü yapacağız. Biz bu vatana kurban olmak için çıktık. İnşallah hep birlikte başaracağız” dedi. 

Whatsapp Image 2024 03 09 At 17.43.04

-Dün neden getirmediniz parayı?

Taytak, daha sonra AK Parti adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın “Cumhurbaşkanımız Afyon’a özel bütçe verecek” sözlerini eleştirerek şunları söyledi: “Ekibimiz günlerdir çalışıyor. Mantıklı projeleri nasıl yaparız? Mantıklı proje nedir? Ayağı yere basan, ihtiyacın ne olduğunu bilen projelerdir. Bu doğru bir slogandır. Arkadaşlarımı bu yüzden tebrik ediyorum. Yoksa arkadaşlar projeleri sallıyorlar. Kimisi Afyonspor’a süper lige çıkarıyor, kimisi de devam ettikleri yolda yeni gelmiş gibi cumhurbaşkanımızdan para gelecek diyor. Dün neden getirmediniz? Dün neden gelmedi bu para. Onun için konuşacak çok söz var. Ama biz kapalı kapılarda değil açık açık konuşuyoruz. Biz burada beldelerimizde, ilçelerimizde ve Afyonkarahisar’ımızda 3 hilali dalgalandıracağız. Onun için çalışacağız ve başaracağız. Allah yolumuzu açık eylesin.” dedi.