AK Parti’nin Afyon İl Başkanı Kim Olacak? 4 İsim Ankara’ya çağrıldı, Erdoğan'la görüşecekler AK Parti’nin Afyon İl Başkanı Kim Olacak? 4 İsim Ankara’ya çağrıldı, Erdoğan'la görüşecekler

Milletvekili Mehmet Taytak, Yaptığı Ziyarette Taleplerini Yatırım Ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’e İletti. 

Taytak: İlgili Yerlere Yazılar Yazıldı

Milletvekili Taytak; “Genel Müdürümüz Erenler mahallemizde Gençlik Merkezi kurulması, Şuhut İlçemizde daha önce yıkılan salon yerine Çok Amaçlı Spor Salonu yapımı, Bolvadin İlçemizde eski kapalı spor salonunun yerine yeniden kapalı spor salonu yapılması taleplerimizle ilgili gerekli talimatları verdi, ziyaretimiz sırasında ilgili yerlere yazıları yazdırdı. Kocatepe Spor Kompleksi içinde bulunan güreş TOHM Merkezi bakım onarımı için ise gerekli ödeneğin verilmesi talimatını verdi. Ben bu projelerde her zaman bize destek veren Gençlik Ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak, Genel Müdürümüz Prof. Dr. Süleyman Şahin ve İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na Afyonkarahisarlı hemşehrilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum. Spor her şeyin ilacıdır. Gençliğin enerjisini en iyi şekilde ortaya koyan ilimizde spora olan erişimi hep birlikte arttıracağız inşallah. Afyonkarahisar’ımız örnek bir şehir olmaya devam edecektir.” dedi.  Ziyaret sonrası Milletvekili Mehmet Taytak Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’e Afyon mermerinden yapılmış haşhaş motifli Türk bayrağı hediye etti.

Muhabir: Elif Türkeşsiz