Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kılıçarslan, Kırka, Kızılören, Serban belediyelerini ve Sinanpaşa Kaymakamını ziyaret etti. Taytak, buralarda yaptığı açıklamada, “Üretken belediyeciliğin nasıl yapıldığını 17 belediyemizde de görebiliyoruz” dedi

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar da ilçe ve belde ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Taytak’a, İl Başkanı Mahmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci ve Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı eşlik etti.

MHP’li belediyelerin kendi bölgelerinden önemli hizmetler yaptığını söyleyen Milletvekili Taytak, “Teşkilatımız ile birlikte ilçe ve belde belediye başkanlarımıza yapmış olduğumuz ziyaretlerde vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda önemli yatırımların yapıldığını yerinde gördük. Vatandaşlarımızla yapmış olduğumuz sohbetlerde belediye başkanlarımızdan son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler. Belediye başkanlarımız vizyon projeleri hayata geçirerek yaşanabilir bir belediye inşa etmişler. Ben buradan belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. Üretken belediyeciliğin nasıl yapıldığını 17 belediyemizde de görebiliyoruz. Bende Ankara’dan belediyelerimize şimdiye kadar vermiş olduğum destekleri devam ettirmeye devam edeceğim. Afyonkarahisar’a her türlü yatırımın kazandırılması için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Milletvekili Köksal: Gökçe Mahallesi’ne TOKİ 4 yıldır neden yapılmıyor? Milletvekili Köksal: Gökçe Mahallesi’ne TOKİ 4 yıldır neden yapılmıyor?

Kocacan, “17 belediyemizin tamamına hizmet verdik”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan ise, “Afyonkarahisar genelinde 17 belediyemiz vardır. Sayın vekilimiz 17 belediyemizin tamamına Ankara’dan gereken desteği vermektedir. Belediyelerimiz bu dönem vekilimizin destekleri ile şimdiye kadar yapılmamış yatırımları kazandırmıştır. Ben Afyonkarahisar halkı adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.