Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyesi adayları, kahvaltıda bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 14.58.51 (1)

TAYTAK, “SEÇİM MARATONUNDA BİZLERE GÜÇ VEREN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM” 

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Seçim maratonunda emekleriyle bizlere güç veren tüm arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum” dedi. En temiz, en şaibesiz, en liyakatli isimlerle yerel seçimlere girdiklerini belirten Taytak, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeliklerine seçilen MHP’lilerin projelerine bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da destek vereceklerini vurguladı.

Afyon'da öğrenciler karnelerini alarak yaz tatiline girdi Afyon'da öğrenciler karnelerini alarak yaz tatiline girdi

KAHVECİ, CANLA, BAŞLA ÇALIŞAN TEŞKİLAT MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise teşkilat olarak birlik ve beraberlik içinde olduklarına dikkat çekerek kahvaltı vesilesiyle bir vefa organizasyonuna imza attıklarını kaydetti. MHP teşkilatlarının değişik kademeleri ile bir araya geldikleri organizasyonları sürdüreceklerini belirten Kahveci, 31 Mart 2024’teki yerel seçimler için canla, başla çalışan teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 14.58.52 (1)

KÜÇÜKKURT, “HEP BİRLİKTE BİR YOL YÜRÜDÜK”

MHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt da MHP’nin Genel Merkezi’ndeki tüm yetkililerden, parti teşkilatının en uç noktasındaki tüm üyelerine kadar tüm teşkilat mensuplarına Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Ahmet Kahveci nezdinde teşekkür ettiklerini belirterek, “Hep birlikte bir yol yürüdük. Bizim bir hakkımız varsa helal olsun, sizler de helal ediniz. Birlik ve dayanışma içerisinde yolumuz ve yönümüz bellidir” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 14.58.52

Program samimi bir sohbet havasında tamamlandı.

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi

Editör: Egemen Toprak Çiçek