Ziyarete Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, Şuhut Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın, Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol, Sinanpaşa Belediye Başkanı Tolga Yıldırım, Bolvadin Belediye Başkanı Devriş Aynacı, Tatarlı Belediye Başkanı Musa Kayer, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan ve Gömü Belediye Başkanı Ramazan Eryıldız katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 22 At 13.31.55 (1)

Bayramda Hava Nasıl Olacak? Denizli Yanacak, Afyon ve Uşak Her Gün Bir Önceki Günü Arayacak! Bayramda Hava Nasıl Olacak? Denizli Yanacak, Afyon ve Uşak Her Gün Bir Önceki Günü Arayacak!

- Afyon'un o ilçelerine konut ve dükkan projesi

Milletvekili Taytak; “Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de, seçilen belediye başkanlarımızın projelerini yerine getirebilmeleri için ilgili kurumlara gidip görüşmeler gerçekleştiriyoruz.  Bugün Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut Beyefendi’yi ziyaret ettik. Sayın Başkanımız sağ olsunlar bizi her zaman olduğu gibi bugünde samimiyetle karşıladılar. Görüşmede çok ciddi projeler için onaylar aldık kendisinden. Şuhut İlçemizde 500 konut, 100 adet dükkan,  Kızılören İlçemizde 110 konut, 2 adet bakıcı evi ve bir dükkân, Bolvadin İlçemizde 150 konut, Ahmetpaşa Beldemize 80 konut, Tatarlı Beldemize 36 konut, 8 dükkân ve İlk Yerim Projesiyle 54 adet dükkân, Gömü Beldemize 200 konut projelerimiz onaylanmıştır, kısa zamanda ihaleye çıkılacaktır. Toplantıya Toki Başkan Yardımcısı, hemşehrimiz Dursun Baştürk Beyde katılarak bize destek oldular. Ben TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut Bey’e ve Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk Bey’e Afyonkarahisar’ımıza vermiş olduğu desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim."

Whatsapp Image 2024 05 22 At 13.31.54 (1)

Başkanlardan Milletveki Taytak'a teşekkür

Projelerinin hayata geçmesinde en büyük desteği Milletvekili Taytak’tan aldıklarını söyleyen MHP’li Belediye Başkanları, TOKİ konut projeleri için teşekkür ettiler. Başkanlar, “Seçimlerden önce kendi bölgelerimizde vatandaşlarımıza projelerimiz ile ilgili söz vermiştik.  Belediye başkanlığımız dönemimiz boyunca Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile seçim vaatlerimizi yerine getirmek için çalışacağız.  Vekilimiz sağ olsun hem seçim çalışmalarımızda hem seçim sonrasında bizlerin yanında olmaya devam ediyor. İlçelerimizde, beldelerimizde projelerimiz onaylandı. Bölgelerimize hizmet etmeye Sayın Vekilimizin destekleriyle devam edeceğiz inşallah. Başta Milletvekilimiz Taytak olmak üzere TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Ziyaret sonrası Milletvekili Taytak, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a Afyon mermerinden yapılmış saat hediye etti.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş