AK Partili Ali Özkaya’dan Burcu Köksal’a flaş gönderme: Vaatlerinin yüzde 5’ini bile yapamaz AK Partili Ali Özkaya’dan Burcu Köksal’a flaş gönderme: Vaatlerinin yüzde 5’ini bile yapamaz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, beraberinde; KAÇEP Başkanı Av. Nesrin Çelikbilek ve KAÇEP Yöneticileri ile İl ve Merkez ilçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Kurtuluş Caddesi ile Ambaryolunda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 16.35.44

Ortak aklı bulmakta sorun yaşıyoruz

Gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgisi ve sevgi seliyle karşılaşan MHP Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, "Afyonkarahisarımızın sıkıntılarını, sorunlarını el birliğiyle çözelim amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Caddelerde, sokaklardayız. Vatandaşlarımızın arasındayız. Umduğumuzun çok üstünde bir teveccüh görüyoruz. Elhamdülillah bundan dolayı da memnunuz. Bu da bizi biraz daha görevi devir alma noktasında ateşliyor. Biz şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz. İstişare kültürünü hakim kılmak zorundayız. Afyonkarahisar’ın son dönemde yaşadığı eksikliklerin başında bu gelmekte. Afyonkarahisar'da ortak aklı bulma noktasında maalesef problemler yaşıyoruz.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 16.35.42

55 Projemiz var

Biz sivil toplum kuruluşlarımız, iş dünyamız, çalışanlarımız, emeklilerimiz, esnafımız olmak üzere her kesimle birlikte sorunları hep birlikte masaya dökeceğiz. Bunların içerisinden de en mantıklısı hangisiyse el birliğiyle bu çözüm şehrimize uygundur, iş adamımıza uygundur, esnafımıza uygundur diyerek birlikte karar vereceğiz. Afete hazırlıktan, ulaşıma kadar, sanayi ve teknolojiden üretken belediyeciliğe kadar, imarda adaletten, eğitim çalışmalarına kadar 9 ana başlık altında MHP’nin 55’nci kuruluş yıldönümü olması nedeniyle 55 ana projemiz var. Bu demek değil ki 55 projeye takılı kalacağız. Bunların da alt projeleri var." dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi. 

Kaynak: >>Kudret Kuş'un Haberi.