MHP’li Taytak: Afyon Beton Travers Fabrikası’nın kapasitesi artacak, işçi alımı yapılacak MHP’li Taytak: Afyon Beton Travers Fabrikası’nın kapasitesi artacak, işçi alımı yapılacak

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kahveci, ‘Afyonkarahisar’ın Kahraman Şehitleri’ albümünün Afyonkarahisar’ın tarihine ve kahraman şehitlerimizin aziz hatıralarına ışık tuttuğunu belirterek, Vali Yiğitbaşı’nın bu anlamlı çalışmasına gönülden destek verdiklerini ifade etti. Kahveci, “Şehitlerimiz, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin huzuru için canlarını feda etmişlerdir. Onların hatıralarını yaşatmak, bizler için bir onurdur. Bu albüm, kahraman şehitlerimizin fedakarlıklarını ve cesaretlerini gelecek nesillere aktarma adına büyük bir değere sahiptir. Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın önderliğinde hazırlanan bu çalışmayı takdirle karşılıyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Her zaman milletin kalbinde yaşayacaklar

Kahveci, ayrıca vatan savunmasında canlarını feda eden şehitlerin her zaman milletin kalbinde yaşayacağını ve onların aziz hatıralarına sahip çıkmanın milli bir görev olduğunu vurguladı. 

Muhabir: Hanım Sündük'ün Haberi.