MHP’li Sezer Küçükkurt’tan şehir merkezindeki sanayi sitesi ile ilgili önemli açıklama MHP’li Sezer Küçükkurt’tan şehir merkezindeki sanayi sitesi ile ilgili önemli açıklama

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, aday tanıtım töreninde konuşarak, 60 seçim bölgesinin 56’sında iddialı olduklarını söyledi. Akrones Termal Otel’de düzenlenen toplantıya Merkez Adayı Sezer Küçükkurt ile birlikte ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtılıyor. Toplantıya ilgi yoğun. Toplantıda ilk konuşmayı MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci yaptı. Kahvci şunları söyledi: 

-Milli ve manevi değerler içinde ahlaki ilkelerinin öneminde belediyecilik

Milliyetçi Hareket Partisi elli beş siyasi geçmişinde, duruşuyla, tavrıyla, eylemiyle. Söylemiyle Türk milletinin yüce menfaatlerini her zaman siyasi anlayışın ortasına koymuş bir harekettir. Her şey ülke gören Türk tarafından Türk için sözüyle ifade ettiğimiz düşüncelerimizden hareketle iki bin yirmi dört. Yerel seçimlerinde milli ve manevi değerler içinde ahlaki ilkelerinin öneminde belediyecilik ve anlayışı ortaya koyan Milliyetçi Hareket Partisi bu seçimlere hazırlanırken. önce insan insanı, insan daha bir hazırlamak bir belediyecilik anlayışıyla seçimlere hazırlanmıştır. 

-Belediyeciliği herkese göstereceğiz

Türk tarihinin ucuza göre Türk milletinin yedi yüz yılında öne çıkaran Milliyetçi Hareket. Partisinin duygu ve düşüncelerini ortaya koyan belediyecilik anlayışıyla bir belediyecilik Milliyetçi Hareket Partisi ve Milliyetçi Hareket nasıl olacağını göstermek amacıyla yola çıkan bütün belediye başkanlarımızın şimdiden tebrik ediyorum. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkanlarının belediyeciliğin nasıl yapılacağı herkese gösterecek. Sizlerin şimdiden tebrik ediyor, hepinize başarılar diliyorum. 

-Bizler bu şehrin problemlerini biliyoruz

Bizler belediyecilik nasıl olduğunu, nasıl yapılacağını biliyoruz. Problemlerini biliyoruz. Şehirde problemlerin çözümleri neler olduğunu da biliyoruz. Ülkücü kadrolar olarak biz elimizden geleni gereğini yapmanın sözünü ben şimdiden sizler adına biliyorum. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak Afyon’da 60 seçim bölgesinin 56 tanesinde iddialı bir şekilde seçimlere hazırlandık. Bu yönde adaylarımız var. Diğer iki tane ilçemizde ittifak olarak seçime giriyoruz. 

-Çağdaş bir belediyecilik…

Diğer ilçelerimizde de şu an itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'ne göndermiş olduğumuz isimler var. Partisinin bu arkadaşların adaylığı açıklanacaktır. Tüm. anlayışının Afyonkarahisar'da merkezde ve tüm ilçelerde nasıl olacağını ortak gelecek felsefesiyle geçmişimizin ışığında çağdaş bir belediyecilik anlayışıdır. -Egemen Toprak Çiçek’in Haberi. 

Kaynak: Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.