Başkan Yavaş, Afyonkarahisar'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak, şehit aileleri ve gazilerle buluşarak Türkiye'nin kahramanlarına olan desteğini yineledi. Yavaş, " Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için milletimizin en değerli varlıklarıdır. Onların her zaman yanında olacağımızı ve taleplerini karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isterim " dedi.

Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti

Ardından Yavaş, ziyareti kapsamında Afyon Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Önder Artuk ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette basının rolünü vurguladı. Belediye hizmetlerinin topluma doğru anlatılmasının önemine işaret eden Yavaş, "Basının toplumdaki rolü ve önemi inkâr edilemez. Belediye olarak yaptığımız hizmetlerin ve projelerin halkımıza ulaşması ve anlatılması, basının gücüyle mümkün oluyor. Basın, eksikliklerimizi ve ihtiyaçlarımızı belirleyerek bizlere geri bildirim sağlıyor. Afyonkarahisar'da da iş birliğiyle şehrimize hizmet edeceğiz" şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Yavaş, AGC ve Şehitler Derneği’nin hatıra defterlerine anlamlı birer not yazarak imza attı.

Kaynak: İHA