evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

17 Ocak 2020, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

Yıldız Tilbe’ye Afyon’dan mesaj var: Sizi ağırlamaya hazırız!

Yıldız Tilbe’ye Afyon’dan mesaj var: Sizi ağırlamaya hazırız!

Yıldız Tilbe’nin paylaşımına çok sayıda geri dönüş oldu. 11 bin beğeni alan paylaşıma 1000’e yakın yorum geldi. Pek çok Afyonkarahisarlı, Yıldız Tilbe’yi Afyonkarahisar’a davet etti. Davet edenler arasında Termal Otelciler Turizm Birliği Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Özgül Termal Otel Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu’da vardı.

GAZLIGÖL HAVZASINA BEKLİYORUZ

Çınaroğlu twitter üzerinden Yıldız Tilbe’ye “sizi ağırlamaya hazırız” mesajı verdi. Çınaroğlu, twitter üzerinden Yıldız Tilbe’ye şöyle seslendi: “Türkiye’nin en büyüklerinden ve en kaliteli termallerimden olan Grand Özgül Termal Tatil Köyünde bütün odalarında mevcut. Afyon Gazlıgöl Termaller Bölgesindeki tesisimizde sizi ağırlamaya hazırız. Küvet ve havuz mevcut olup küvetler 1 ton, havuzlar 6 ton kapasiteye sahiptir”

ŞOK OLDUM

Afyon Postası’na daha sonra özel açıklamalarda bulunan Çınaroğlu: “Twitter da ki paylaşımı görünce sok oldum. Çünkü bizim Afyonumuzda Yaylabağı Kasabamızda bulunan Gazlıgöl Termal Havzamızda ki tesislerimizin bir çoğu termalli havuzlar, içilebilir termal suların olduğu bir yer burası. Türkiye’de bir tane otel yok deyince benim vidanım el vermedi. Bende kendisine hemen yanıt verdim. Ülkemize mahal olmuş güzide sanatçımızı burada ağırlamak bizim için onur ve şeref kaynağı olur.” >>Afyon Postası

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık