Domaniç’te yaralı halde bulunan yavru ayı tedavi altına alındı Domaniç’te yaralı halde bulunan yavru ayı tedavi altına alındı

21. Cadde üzerindeki yeni genişleme sahasındaki elektrik altyapı çalışmalarının, bölgenin enerji taleplerini karşılamak ve geleceğe yönelik enerji güvenliğini sağlamak adına kritik bir rol oynayacağı belirtildi.

8. Cadde üzerinde yürütülen doğalgaz altyapısı güçlendirme çalışmaları, bölgedeki işletmelerin gaz arzı sürekliliği açısından güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Kütahya OSB’nin çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine uygun olarak inşa edilen atıksu arıtma tesisi, çevre dostu teknolojilerle kapasite artırım çalışmalarına tabi tutuluyor.

Yapılan inceleme gezisi sonrasında görüşlerini dile getiren Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, "Sürdürülebilirlik ilkesiyle yaptığımız altyapı yatırımları, Kütahya OSB’nin sadece bugününü değil, geleceğini de planlıyor. Bu projeler, bölgenin çevre dostu ve ekonomik büyümeye odaklı bir yapıya kavuşmasına önemli katkılar sağlayacaktır" diye konuştu. AA