Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

Sahibi / Grantee

Goril Medya Ticaret Limited Şirketi adına Sahibi;

Nail Azbay

nailazbay@afyonpostasi.com.tr

Yazı İşleri Müdürü /Editor in Chief

Esma Azbay

esmaazbay@afyonpostasi.com.tr

Editörler / Editor

Sılanur Kara

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Mustafa İlhan Nakilcioğlu

Av. Ahmet Yasin Şahin

Oruçoğlu İşhanı, Kat: 2 No:82 Merkez- Afyonkarahisar

Mali Müşavir / financial advisor

Oğuz Ülker

Reklam /  Advertise

Afyon Postası'nın dijital reklam alanlarının satışını sağlayan şirket Mask Ajans'dır. 

Telefon Numarası: 0 539 601 12 93

Adres/Address

Osmangazi Mahallesi, Cahar Dudayev Caddesi, No:10/15
Merkez- Afyonkarahisar

Haber E-Posta  

haber@afyonpostasi.com.tr

0 272 502 10 60

0 539 248 93 03

YASAL UYARI

© Copyright 2018 afyonpostasi.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde afyonpostasi.com.tr'e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. afyonpostasi.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

afyonpostasi.com.tr’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili afyonpostasi.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on afyonpostasi.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on afyonpostasi.com.tr are opened on a new page. afyonpostasi.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

banner136