Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

Sahibi / Grantee

GORİL Medya Ticaret Limited Şirketi adına;

Nail Azbay

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Kemal Baykara

[email protected]

Haber Editörleri / News Editors

Süleyman Öztürk

[email protected]

Ayşegül Öncül

[email protected]

Şahin Şancı

[email protected]

Mali Müşavir / Financial Advisor

Dilek Düzgün

[email protected]

Reklam / Advertise

Uğur Düzgün

[email protected]

Barındırma / Hosting

TE Bilişim

Yazılım / Software

TE Bilişim

Uygulama Geliştirici

Osman Ekinci

Afyon Postası İhlas Haber Ajansı'nın abonesidir.

İletişim / Contact

Dumlupınar Mahallesi, Menderes Caddesi, Blok No:25 B İç Kapı No: B Merkez Afyon

0532 506 1452 (Whatsap)

[email protected]

İlçe Temsilcileri:

İhsaniye: Lokman Akıncı

[email protected]

Sultandağı: Ergün Çini

[email protected]

Vergi Dairesi: Kocatepe

Vergi No: 3961296339

YASAL UYARI

©️ Copyright 2020 afyonpostasi.com.tr tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde afyonpostasi.com.tr'e aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. afyonpostasi.com.tr web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

afyonpostasi.com.tr’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili afyonpostasi.com.tr, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on afyonpostasi.com.tr. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on afyonpostasi.com.tr are opened on a new page. afyonpostasi.com.tr does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.