Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

ESNAFTAN FİKİR ALMADAN BELEDİYECİLİK YAPILAMAZ 

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal ve beraberindeki heyet, yürüttükleri saha çalışmaları kapsamında çarşamba pazarını ve çevre esnafı ziyaret etti. Esnafların şehir ekonomisine katkısının büyük olduğuna vurgu yapan Köksal, onlardan fikir almadan belediyecilik yapılamayacağını söyledi. 

Whatsapp Image 2024 02 08 At 14.56.34

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Afyon’daki o ilçe ve beldelere müjde Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Afyon’daki o ilçe ve beldelere müjde

Köksal ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Pazarcı esnafının ve vatandaşların sıcak ortamlarda ticaret ve alışveriş yapmak hakkıdır. Hemşehrilerimiz ve pazarcı esnaflarımız yazın sıcağına, kışın soğuğuna maruz kalmadan Afyonkarahisar’ımıza yakışır bir pazar yerinde alışveriş yapacaklar."

KAYGILARIMIZDAN KURTULUP SABAHLARI MUTLU UYANACAĞIZ

Hayalleri gerçekleştirmek için gün sayıyorum diyen Köksal, şöyle devam etti:

"Esnafımıza vatandaşımıza hizmet eden, sorunları yerinde tespit edip çözüm için çalışan bir belediye başkanı olacağım. Çarşamba pazarımızda pazar esnaflarını ve vatandaşları ziyaret ettik. Onlardan nasıl bir belediye hayal ettiklerini dinledik. Kanaatkar hemşehrilerimin hayallerini gerçekleştirmek için gün sayıyorum. Az kaldı hep birlikte geleceğe daha umutlu bakacağız. Kaygılarımızdan kurtulup sabahları mutlu uyanacağız."

Whatsapp Image 2024 02 08 At 14.56.35 (1)

EN DÜŞÜK MAAŞ 30 BİN 400 TL OLACAK

Belediye personeline seslenen Burcu Köksal, “Kazanacağımızı anlayanlar korku iklimi oluşturmaya çalışıyor.” diyerek açıklamasına şöyle devam etti:

“Kazanacağımızı anlayanlar korku iklimini oluşturmak için ben başkan olduğumda sizleri işinizden ekmeğinizden edip işten çıkaracağımı söylüyorlar. Ben her zaman haklının, mazlumun yanında oldum. Haksız yere işten çıkarılan kardeşlerimin haklarını savundum. Bundan sonra da adalet çizgisinden ayrılmayacağım. Hepiniz benim çalışma arkadaşlarım olacaksınız. Afyonkarahisar’ın yüzünü beraber ağartacağız. Size bir anne, bir abla sözü veriyorum. Benim belediye başkanlığımda daha huzurlu ve mutlu çalışacaksınız. En düşük maaş 30 bin 400 TL olacak. Size Burcu Köksal sözü veriyorum.” >>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş