Baş ağrısı, baş dönmesi ve denge kaybı hissi şikayetleriyle Afyon PARKHAYAT Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktorlarından Op.Dr. Celal Özbek Çakır’a başvuran 75 yaşındaki hastanın tahlillerinde cilt altına kadar uzanan kitle tespit edildi.

4 SAAT SÜREN OPERASYON

Tahliller sonrasında 4 saat süren başarılı operasyonla kafatasında tespit edilen tümör tamamen çıkarıldı ve hasta sağlığına kavuştu. 

2 YILDIR DEVAM EDEN BAŞ AĞRIM VARDI

Ameliyat sonrası sağlığına kavuşan hasta, “Baş ağrım ve baş dönmelerim son 2 yıldır çok canımı sıkıyordu. Son 2-3 haftada kafatasımdaki şişlik beni çok korkuttu. İsmini daha önce yakınlarımdan duyduğum Celal Özbek Çakır’a randevu alıp geldim. Celal bey beyninizde tümör var, ameliyatı hemen planlamalıyız dediğinde ailecek üzüldük. Sonrasında Celal bey’e güvenip karar verdim ve ameliyat oldum. Allah’a şükürler olsun sağlığıma kavuştum şimdi çok daha iyiyim. Baş ağrılarım sonrası beynimde tümör ortaya çıkması ile özellikle son 1 ay çok korkmuştum ama hocama ve hastane ekibine çok teşekkür ediyorum beni tekrar hayata bağladı.” dedi.

Operasyonu Afyon PARKHAYAT Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktorlarından Op.Dr. Celal Özbek Çakır gerçekleştirdi.