Alper Yağcı'nın ziyaretine, İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri, Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ve partinin il yönetim kurulu üyeleri ile belediye ve İl Genel Meclisi (İGM) üyesi adayları da eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 03 15 At 16.32.04 (1)

Afyon İl Genel Meclisi toplanıyor: Başkan seçilecek tarih belli oldu Afyon İl Genel Meclisi toplanıyor: Başkan seçilecek tarih belli oldu

Yağcı, bu önemli ziyaret sırasında yerel seçimler sonrası için plan ve hedeflerini ifade etti. Başkan adayı, Afyonkarahisar'ı bir üst seviyeye taşımayı amaçladıklarını ve bu süreçte iş dünyasının desteğinin büyük önem taşıdığını vurguladı. Alper Yağcı, "1 Nisan sabahı şehrimizi en üst lige çıkarmak için teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. İş insanlarımızın katkısına önem veriyoruz ve fikirlerinin şehri yönetmede değerli olacağını düşünüyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızın, iş insanlarımızın, hemşehrilerimizin ve esnaflarımızın bilgi ve tecrübelerinden yoğun şekilde faydalanacağız," diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 15 At 16.32.03

Ayrıca, seçimleri kazanmaları durumunda ihtiyaç duyulan her türlü desteği vereceklerinin sözünü verdi ve Afyonkarahisar'ı sanayi ve turizm başta olmak üzere tüm alanlarda ileriye taşıyacaklarını belirtti.