Belediye Başkan adayının yanı sıra, merkez ilçe başkanı İzzet Köken, partinin üst yönetimi, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları, Afyonkarahisar Belediye Tiyatrosu'nun "Eyvah İşler Karıştı" adlı oyununu birlikte izledi. Gösteri sonrasında izlenimlerini paylaşan Yağcı, şehrin kültürel alanda daha büyük ilerlemelere ihtiyacı olduğunu belirtti.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 14.08.23
Yağcı, kentte sanat ve kültür yatırımlarının yetersiz olduğuna işaret etti ve belediye tiyatrosunun mevcut imkânlarla sanatseverlere hizmet vermeye çalıştığını vurguladı. Aday, göreve gelmeleri halinde bu alandaki hizmetleri genişleteceklerini ve özellikle gençlere bu yönde eğitim imkânları sağlayacaklarını ifade ederek büyük bir kültür merkezinin inşası sözünü verdi. Genel sanat yönetmeni Hasan Elmas ve tiyatro ekibini tebrik eden Yağcı, performanslarından dolayı onları övdü.
Oyun sonrasında sahneye çıkarak performans sergileyen oyuncuları tebrik eden Alper Yağcı, oyunculara çiçek takdim etti ve böylece onların başarısını kutlamış oldu.

CHP'li Erhan Başkan Köksal'ı ziyaret etti: "Bu şehri artık çok güzel günler bekliyor" CHP'li Erhan Başkan Köksal'ı ziyaret etti: "Bu şehri artık çok güzel günler bekliyor"

Whatsapp Image 2024 03 08 At 14.08.24