Afyon'da Deprem Haftası'nda neler olacak? Afyon'da Deprem Haftası'nda neler olacak?

İYİ PARTİ’DEN ZİYARET TURU

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi saha çalışmalarına hız veren İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Sezer ve beraberindeki heyet, spor camiasına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Nadir Güzbey’i ziyaret eden heyet, burada Afyonkarahisar’ın sportif faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Güzbey, Belediye Başkan Adayı Yağcı’ya başarılar dileyerek Afyonkarahisar için en hayırlı adayın seçilmesini temenni etti.

Güzbey’in ardından Türkiye Hakemler Derneği Başkanı Süleyman Güneş’i ziyaret eden heyet, Güneş’ten hakemlerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Türkiye Antrenörler Derneği Başkanı Mustafa Keser’i de ziyaret eden İYİ Parti’li heyet, sportif faaliyetlere gereken özenin gösterilmediğini vurguladı.

Whatsapp Image 2024 02 03 At 09.39.49

Ziyaret turuna Hes İlaç Afyonspor yönetimi ile devam eden heyet, Afyonkarahisar’ın futbolda daha üst seviyelere çıkması için neler yapılabileceğini masaya yatırdı. Yağcı, burada yaptığı konuşmada Afyonspor’un sahipsiz olmadığına dikkat çekerek her şeyden önce arkasında kocaman bir Afyon halkı olduğunu söyledi. Heyet, son olarak Amatör Spor Kulüpleri Derneği’ni ziyaret etti. Burada dernek yöneticilerinden Murat Karaağaç ile bir araya gelen Yağcı ve beraberindekiler sosyal belediyecilik anlayışı gereği belediğinin spor camiası ile iç içe olması gerektiğini belirtti. 

Whatsapp Image 2024 02 03 At 09.39.49 (2)

“YERLE BİR EDİLEN İTİBAR YENİDEN KAZANDIRILACAK”

Yağcı, gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Biz İYİ parti olarak Afyonkarahisar’ımızın çıkarları doğrultusunda elimizi taşın altına koymaya daima hazırız.  Nasip olurda Belediye Başkanı seçilirsem Afyonkarahisar’ı tüm spor branşlarında daha üst seviyelere taşıyacağız. Belediyemizin imkanları doğrultusunda spor kulüplerimizi destekleyeceğiz. Bu kentin futbolu da, voleybolu da, basketbolu da ayağa kalkacak. Yerle bir edilen itibar yeniden kazanılacak.” 

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş