Yaylabağı Kasabası’nda Seçim Koordinasyon Merkezi açan İYİ Parti heyeti, kasaba halkı tarafından yoğun ilgi gördü. Miting havasında geçen açılış programına İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun ve parti mensuplarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Kalabalığa seslenen Öztürk, 5 yıl önce verilen sözlerin hiçbirini tutulmadığına dikkat çekti.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 16.11.26

Afyon'da Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kentsel Arama ve Kurtarma Ekibi kurdu Afyon'da Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kentsel Arama ve Kurtarma Ekibi kurdu

SANDIK BAŞINDA 5 DAKİKA DÜŞÜNÜN 5 YIL PİŞMAN OLMAYIN

Kendisini dinleyen kalabalığa sandığa gittiğinizde 5 dakika düşünün 5 yıl pişman olmayın diye seslenen Öztürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kutlu bir yola çıktık. Kasabamız Afyonkarahisar’ın güzide belediyelerinden biridir. Neden daha gelişmiş ve daha yaşanabilir bir hale gelmesin? Biz 5 yıl boyunca kasabamıza nasıl İYİ hizmet getireceğimizi herkese göstereceğiz. Bu kasabayı ortak akıl düsturuyla hep birlikte yöneteceğiz. Projelerimizi söz verdiğimiz şekilde gerçekleştireceğiz. 5 yıl önce size söz verenler projelerini gerçekleştiremediler. İşsizlik problemini kökten çözeceğiz. Mera alanı olarak görünen yerlerin tapularını çıkartıp Yaylabağı halkına teslim edeceğiz. Yabancılara değil. İnsanların ekmeğiyle oynayanları gördüm. Yazıklar olsun diyorum. Seçim 1 günlük ama geçim her gün. Sandığa gittiğinde herkes elini vicdanına koysun. 5 dakika düşünsün 5 yıl pişmanlık duymasın.”