Milletvekili Olgun yaptığı açıklamada ” 22 yıldır Ülkeyi yöneten daha doğrusu yönetemeyen AKP iktidarının yeni bir beceriksizliğini hep birlikte izlemekteyiz. Ülkede, sadece, yandaşlarına rant sağlamaktan başka bir icraatı olmayan AKP mevcut kazanımlara dahi sahip çıkmamaktadır. Bunun son örneğini Afyonkarahisar’ın Yeşil Çay’ımızın ilçe Sağlık müdürlüğünün ilçe nüfusunun azalması bahane gösterilerek Toplum Sağlığı Merkezine dönüştürülmesidir. 

Afyon'da jandarma sürücüleri durdurup bu defa şeker ve kolonya ikram etti Afyon'da jandarma sürücüleri durdurup bu defa şeker ve kolonya ikram etti

Halkımız bunun faturasını size kesecektir

1978'de Çay ilçemizde açılan ve binlerce vatandaşımıza ekmek kapısı olan SEKA kâğıt fabrikasını yok pahasını yok pahasına siz sattınız, Çay Meslek Yüksek Okulunu işlevsiz hale siz getirdiniz. Gençlerimize Çayımıza yazık değil mi. Afyonkarahisar’ımıza hizmeti boş vaatlerde arayanlar, istihdam nedir bilmeyenler  Ankara’da bir dizi temaslarda bulunarak ilimize yapılacak hizmet ve projeleri görüşmüşler. Sevsinler sizin temaslarınızı. Bir zamanlar 45 bin nüfusa ulaşan Çay ilçesinin nüfusu sizlerin becerisizliğinizin sonucu 30 binin altına düştü ve ilçe sağlık müdürlüğü Toplum Sağlığı merkezine dönüşüyor. Beyler laf değil hizmet yapıyormuş. Yazıklar olsun. İşte Afyonumuza ve Çayımıza verdiğiniz hizmet ve değer bu kadar. Çay ilçe Sağlık Müdürlüğünün kapatılması, ilçe nüfusunun 30 binin altına düşmesi sizin ayıbınızdır. Elbet halkımız bunun faturasını size kesecektir." dedi.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş