AK Parti’nin Afyon İl Başkanı Kim Olacak? 4 İsim Ankara’ya çağrıldı, Erdoğan'la görüşecekler AK Parti’nin Afyon İl Başkanı Kim Olacak? 4 İsim Ankara’ya çağrıldı, Erdoğan'la görüşecekler

İYİ Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında Afyon Postası Muhabiri, İl Başkanı Mısırlıoğlu’na Belediye Başkanı Burcu Köksal ve Ankara’da Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’na yapılan ziyarette son seçimlerde İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı olan Alper Yağcı’nın neden katılmadığı, kendisine bir davetin yapılıp yapılmadığını sordu. Mısırlıoğlu bu soruya şöyle yanıt verdi: 

“Ayrı düşmüşlük söz konusu değil”

Seçimden sonra bir değerlendirme yaptık burada. Sayın Köksal’a gittiğimiz ziyaret Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun’un aldığı randevuya biz katıldık. Hayırlı olsun ziyareti idi. Etraftaki kimseye haber vermedik. Belediye tadilattaydı. Yüntaş’taki yerde bizi kabul etti. Kongre sürecimiz oldu. Ankara’da sayın yağcı bizimle beraberdi. Bayramda da buradaydı. Herhangi bir ayrı düşmüşlük söz konusu değil.

“Kendisi işleri ile ilgileniyor”

“Malum adaylık sürecinde işlerini çok aksattı. Kendisi işleri ile ilgileniyor. Yeni bir ofis oluşumu var Erkmen bölgesinde. Herhangi bir kırgınlık ayrışma söz konusu değil. Partimizin kıymetli bir üyesidir. Son seçimde elinden geldiğince çalışmıştır. “

“Programlarımızı görüyor, eli boş olursa bize katılır”

Bütün programlar whatsaap gurubumuz var. Buradan tüm programlar herkese bildiriliyor. Program duyuruluyor. O guruplar arasında Sayın Yağcı’da var. Muhtemelen görüyor. Gördüğü bir programa eli boş olursa bize katılır. Bizde şeref duyarız.” >>Kudret Kuş’un Haberi. 

Muhabir: Kudret Kuş’un Haberi.