Açılışa İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, Hocalar İlçe Başkanı Nihat Sarı, Belediye Başkan adayı Nusret Kaya ve çok sayıda partili katıldı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi gerek merkezde gerekse ilçe ve beldelerde yoğun bir tempoyla seçim çalışmaları yürüten İYİ Parti, Hocalar’da coşkulu bir törenle Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yaptı. Açılışta bir açıklama yapan İl Başkanı Mısırlıoğlu, Nusret Kaya’nın Hocalar için bir dönüm noktası olacağını kaydetti.

Burcu Köksal’dan 'bankamatik memurları' ile ilgili yeni açıklama Burcu Köksal’dan 'bankamatik memurları' ile ilgili yeni açıklama

Whatsapp Image 2024 03 07 At 17.33.55

EN İYİSİ NUSRET KAYA DİYORUM

Mısırlıoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Hocalar’da Nusret Kaya dönemi, ilçenin tüm ihtiyaçlarına karşılık verileceği, eksikliklerinin giderileceği bir dönem olacak. Halkımızın teveccühü ile inşallah merkezimiz ve ilçelerimizde büyük bir zaferle seçim yarışını sonlandıracağız. Ben Hocalar halkında da bu anlamda güveniyorum. Kendileri için en İYİ’si Nusret Kaya diyorum. Seçim Koordinasyon Merkezimizin hayırlara vesile olmasını diliyor, adayımıza başarılar diliyorum.”

Whatsapp Image 2024 03 07 At 17.33.57