Geçtiğimiz hafta sonunu kentin oto pazarını ve galericiler sitesini ziyaret ederek geçiren Yağcı, esnafın dile getirdiği sorun ve sıkıntıları dinleyerek çözüm odaklı belediyecilik anlayışını vurguladı.

Eğitimini almış bir başkan adayıyım

Yerel yönetim ve mahalli idareler üzerine yüksek lisans eğitimi almış bir aday olarak konuşan Yağcı, "Eğitimini almış bir başkan adayı olarak, en fazla çalışan, en çok hizmet getiren, en çok makul ve mantıklı proje üreten ve en iyi şehri inşa edecek belediye başkanı olmayı hedefliyoruz. Toplumun tüm kesimlerinin katkısının olacağı bir belediyeciliğianlayışını hayata geçirmeye hazırız" ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 11.55.17

1 Nisan'dan sonra iddialı proje

Oto pazarı konusunda da iddialı projelerini paylaşan Yağcı, 1 Nisan'dan itibaren kısa sürede hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi. Oto Pazar alanının daha düzenli ve planlı olması gerektiğini vurgulayan Yağcı, vatandaşların pazarda araç satın alma ve eksper hizmetlerini daha sağlıklı şartlarda gerçekleştirebilecekleri bir alan oluşturacaklarını belirtti. Yoğunluğun yaşandığı pazarın düzenli bir alt ve üst yapısı olması gerektiğine dikkat çeken başkan adayı, bu sayede araç alımlarının daha sağlıklı bir ortamda yapılmasını sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Herkes Afyon’daki bu çarşıya akın ediyor: İzdiham var! Herkes Afyon’daki bu çarşıya akın ediyor: İzdiham var!

Whatsapp Image 2024 03 04 At 11.55.13