İYİ Parti'nin il yönetim kurulu üyeleri ile merkez ilçe başkanı İzzet Köken ve ekibinin de eşlik ettiği Yağcı, yapılan ziyaret sırasında 22 yıldır iktidarda olan AK Parti yönetiminin Sadıkbey Mahallesi sakinlerini yalnızca seçim dönemlerinde hatırladığına dikkat çekti.

AK Partili Ali Özkaya: Böcek varsa savcılık orda git suç duyurusunda bulun AK Partili Ali Özkaya: Böcek varsa savcılık orda git suç duyurusunda bulun

“Namus sözü veriyorum”

Yağcı'nın eleştirileri, 2019 yılında AK Partili Belediye Başkanı tarafından yapılan ziyaret ve verilen sözleri hatırlatmasıyla sertleşti. O dönem mahalle halkına verilen ve henüz yerine getirilmemiş sözleri dile getiren Yağcı, yapılmayan düğün salonu, kavşak ve sinyalizasyon ile doğalgaz eksikliklerini vurguladı. Alper Yağcı, mahallenin bu ihtiyaçlarını seçildikten hemen sonra yerine getireceği konusunda "namus sözü" verdiğini açıkladı.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 11.27.27 2

"Mahalleye minibüs hatları girecek"

Sadıkbey Mahallesi'ne modern bir düğün salonu yapılması, altyapı yenilemesi, çocuklar için güvenli oyun alanları oluşturulması ve mahalleye hat minibüslerinin girmesini sağlamak gibi vaatlerde bulunan Yağcı, mevcut iktidarın mahalle sorunlarına çözüm üretmede yetersiz kaldığını ifade etti. Mahalle sakinleri ile istişare içinde çalışarak sorunları çözeceklerini söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 05 At 11.27.26