Mehmet Zeybek’ten belediyenin borcu ve bankamatik memurları ile ilgili açıklama Mehmet Zeybek’ten belediyenin borcu ve bankamatik memurları ile ilgili açıklama

Yağcı'nın yaptığı bu ziyaretlere, İYİ Parti'nin il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Afyonkarahisar merkezinin il başkanı İzzet Köken'de katılım gösterdi. Ziyaretlerin mahallelerin sosyal ve belediyecilik anlamında önceliklerini anlama bakımından önemine vurgu yapan Yağcı, muhtarların şehir yönetiminde kilit rol oynayacaklarını belirtti.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 12.13.57

- Mutluluk duyuyorum

Alper Yağcı, "Mahalle muhtarlarımızı ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum. Mahallelerimizin sorunları, eksikleri, beklentileri en iyi burada görüp öğreniyoruz" dedi ve muhtarların, yaklaşan mahalli seçimlerde önemli bir konumda olacağını ifade etti. Yağcı, muhtarlarla olan istişarelerin kendisine stratejik bir avantaj sağladığını ve halkla etkileşim olanağı yarattığını söyledi. Yağcı, seçildiği takdirde halkın isteklerini dikkate alacaklarını ve yönetimi onlarla birlikte sürdüreceklerine söz vererek, "İYİ'likle, güzellikle hep birlikte bu şehri yöneteceğiz" diyerek niyetlerinin olumlu yönde olduğunun altını çizdi.