Yağcı'nın ziyareti sırasında yaptığı açıklamalarda, Afyonkarahisar'daki ulaşım sorunlarına değindi ve şoförlerin mağduriyetlerine dikkat çekti. "Afyon'da ulaşım düzenlemesi maalesef çok yetersiz. Gerek vatandaşlar gerek şoförler bu durumdan olumsuz etkileniyorlar," dedi Yağcı. Göreve geldiği takdirde şehrin emekçilerinin sesine kulak verip, ortak akılla çözümler üreteceği konusunda söz verdi.

Afyon İYİ Parti’den flaş istifa: ‘Partimiz menfaat çetelerinin eline geçti’ deyip istifa ettiler Afyon İYİ Parti’den flaş istifa: ‘Partimiz menfaat çetelerinin eline geçti’ deyip istifa ettiler

Whatsapp Image 2024 03 06 At 14.02.54 2

- İyileştirme yapacağız

Belediye Başkan adayı, dolmuş duraklarının modernizasyonundan, şehir içi trafiğinin düzenlenmesine kadar bir dizi iyileştirme yapmayı planladığını söyledi. Yağcı, minibüs duraklarının daha işlevsel hale getirilmesinin yanı sıra, diğer araçların durakları işgal etmelerinin önüne geçecek düzenlemeler yapacaklarını belirtti. Ayrıca, şoför esnafını barındıran binaları modernize etmek için gerekli adımların atılacağının da altını çizdi.