Adayın bu ziyaretleri kapsamında Oruçoğlu ve Sahipata minibüs duraklarında sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Bu ziyarete İYİ Parti yerel yönetimlerden sorumlu yöneticileri, il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı İzzet Köken ve İl Genel Meclisi ile Belediye Meclisi adayları da katılım gösterdi.

AK Partili Bülent Eser’den dikkat çeken sözler: Muhalefet yapmaktan çok katkı sağlayacağız AK Partili Bülent Eser’den dikkat çeken sözler: Muhalefet yapmaktan çok katkı sağlayacağız

Whatsapp Image 2024 03 11 At 15.21.41

22 yıldır halledemediler

Başkan adayı Yağcı, Afyonkarahisar'daki trafik problemlerinin ele alındığı konuşmasında, 22 yıldır Türkiye'yi ve Afyonkarahisar'ı yöneten AK Parti'nin bu sorunu halledemediğini eleştirdi. Her seçim öncesinde trafik meselesini çözeceklerine dair sözler verildiğini ancak bu sözlerin yerine getirilmediğini vurguladı. Yağcı, İyi Parti belediyeciliğinin bu sorunu çözeceğini, hem vatandaşları hem de şoför esnafını trafik sıkıntısından kurtaracaklarını, trafik sorununu tüm ilgili taraflarla birlikte ele alacaklarını belirterek, Afyonkarahisar'da trafik çilesinin son bulacağını ifade etti.