evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

20 Ocak 2020, Pazartesi

Afyon'un en güncel, en aktif, en dürüst İnternet gazetesi.

Başkan Sarı, gönül aldı

Başkan Sarı, gönül aldı

Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.  Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Özkurt, Başkan Yardımcısı Erkan Kırtaş, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Açıkgöz ve Hasan Ceylan ile bir süre sohbet ettiler. Başkanımız Nihat Sarı, Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde yaptığı konuşmasında; “Engellilik sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olduğundan sorunu toplum olarak benimseyerek, çözümü aşamasında çalışmalar yapılması engelli insanımızın toplumsal hayata tam katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi çağdaş toplum anlayışının bir parçasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; yürekleri sevgi dolu engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün engellilerin yaşadığı sorunlara karşı toplumsal duyarlılığımızın artmasına vesile olmasını diler, tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte huzur ve mutluluk içerisinde hayatlarını sürdürmelerini temenni ederim.” dedi.

Dernek ziyaretinin tamamlanmasının ardından ilçemizde faaliyet gösteren Özel Öncü İletişim Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi akabinde ise Özel Yeni Renk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi. Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız Nihat Sarı, günün anısına öğrencilere saat hediyesi takdim etti.

 

 

Başkanımız Nihat Sarı, ziyaret edilen rehabilitasyon merkezlerinin çalışmaları ile ilgili kurum yöneticileri ve müdürlerinden bilgi aldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık