-Afyon Postası'nın Özel Haberi.

Türkiye’nin en ünlü radyo programcıları ve sosyal medya fenomenleri Afyonkarahisar’a geldi. Frigya Vadileri’ni keşfeden programcı ve sosyal medya fenomenleri akşam Emre Gölü yanında kamp yaptı. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’te bu kampa misafir oldu. 

HERKESİ GÜLDÜREN KONUŞMA

Vali Çiçek, orada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu aradı. Bakan Soylu’da radyo programcıları ile görüştü. Görüşme esnasında Bakan Soylu’nun Hopdedik Ayhan olarak tanınan Ayhan Güngör’e “Nerede kalıyorsunuz hangi otelde” demesi üzerine belli süre duran radyo Güngör, “Şu anda kampta çadırda kalıyoruz sayın bakanım” diye yanıt vermesi herkesi uzun süre güldürdü. 

ŞEHRİN TARİHİ VE KÜLTÜREL ZENGİNLİĞİ PAYLAŞTIK

Vali Çiçek, ziyaret sonrasında sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı: 

“Ülkemizin önemli Radyo programcıları ve sosyal medyanın tanınan yüzlerinin  bugünkü kamp rotası Afyonkarahisar oldu. Eşsiz coğrafya Frigya Vadisinde kamp kuran dostlarla bir araya geldik. Hayli keyifli geçen bu güzel günde  Şehrimizin tarihi ve kültürel zenginliğini paylaştık.”

ODUN HERİF: KAMP MERAKLILARI BURAYA GELMELİ

Twitter üzerinde 2 Milyonu aşkın takipçisi olan "Odun Herif”, Afyonkarahisar’ı şu sözlerle anlattı: “Günaydın. Dün geceyi Afyon Frig Vadisi'ndeki Emre Gölü'nde kamp yaparak geçirdik. Kamp meraklılarının "görülecek yerler" listesine eklemesini öneririm. 3-5 yakın arkadaşınızı, çadırınızı, tulumunuzu alıp bir haftasonu kaçıp gelin buraya.”

AFYONLU FENOMENDE VARDI

Kampta Afyonkarahisarlı sosyal medya fenomenide vardı. @Sedaddi kullanıcı adıyla Clark Sedadi adıyla Twitter’da bulunan fenomen şu paylaşımda bulundu: “Kamp dizisinin bu ayağını memleketim Afyon'da gerçekleştirmeye karar veren birbirinden değerli radyocuları ve dijital dünyanın aktörlerini burada görmekten çok mutlu oldum... Sayın Valimiz Gökmen Çiçek'in kamp alanını ziyareti ve samimi sohbeti de bizleri çok mutlu etti.”