Şirketten yapılan açıklamaya göre, Huawei, nova 12 ve Pura 70 serilerini Türkiye'ye getiriyor. Şirket bu adımla Türkiye'de son teknoloji ve üstün kullanıcı deneyimleri sunma konusundaki kararlılığını pekiştiriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, giyilebilir teknolojilerde pazara liderlik ettikten sonra, akıllı telefon segmentindeki konumlarını yeniden kazanmaya kararlı olduklarını belirterek, "Müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaya ve liderliğimizi yeniden tesis etmeye hazırız." ifadesini kullandı.

Kullanıcılarının bir kısmının da kendileriyle birlikte zorlu bir dönemden geçtiklerini bildiklerini kaydeden Yao, "Ancak mutlulukla ifade edebilirim ki, yeni nova 12 ve Pura 70 serisi telefonlarımız ile birlikte artık bu zorlu dönemler geride kaldı." değerlendirmesinde bulundu.

Merakla beklenen nova 12 serisi Türkiye genelinde ön satışa sunuldu. Bu seri, fotoğrafçılık, performans ve kullanıcı gizliliğini artırmak için tasarlanmış yenilikçi özellikler sunarak teknoloji meraklıları için öne çıkan bir seçim haline geliyor.

nova 12s, nova 12 SE ve nova 12i modellerinden oluşan seri, her kullanım alışkanlığı ve bütçeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlandı.

"Vasco Da Gama" kruvaziyeri 1040 yolcusuyla Marmaris'e geldi "Vasco Da Gama" kruvaziyeri 1040 yolcusuyla Marmaris'e geldi

Pura 70 serisi de 10 mayıstan itibaren ön satışa sunulacak. Sağlam özellikleri ve şık tasarımıyla tanınan Pura 70 serisi, akıllı telefon pazarında yeni ölçütler belirlemeyi hedefliyor.

Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra modellerinden oluşan seri, mobil fotoğrafçılık ve estetik tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

HUAWEI, hem nova 12 hem de Pura 70 serisi ile 6 farklı modelde ayırt edici özellikler ve gelişmiş kullanıcı deneyimleri sunarak akıllı telefon satışlarında zirveyi yeniden ele geçirmeyi hedefliyor.

Her model, ileri teknolojiyi kullanıcı odaklı tasarımla birleştirerek HUAWEI'nin inovasyon ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığını vurguluyor. AA