POLİS Haberleri

POLİS haberleri ve güncel POLİS gelişmeleri, POLİS ile ilgili tüm video, POLİS fotoğrafları ve POLİS haberleri Afyon Haber - Son Dakika Afyon Haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Afyonkarahisar'da evini kaçak diş polikliniğine çevirerek tedavi yapan ve diş takan şahıs polis operasyonuyla yakalandı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da 10 suç kaydı bulunan ve 2 yıl 2 ay hapis cezası ile aranan şahıs polis tarafından yakalandı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da 3 yıl hapis cezası ile aranan ve cezaevinden firar eden şahıs polis operasyonuyla yakalandı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan aranan şahıs Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak cezaevine teslim edildi.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayan tırın sürücüsüne 16 bin 679 lira ceza uygulandı.

GÜNDEM

Yurt genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sorunsuz bir şekilde başlarken, sınava geç kalanlar ile kimliğini unutan...

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da polis tarafından bir depo ve araçta yapılan aramada 10 bin adet boş makaron ile 351 kilogram kaçak tütün ele...

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da polis ekipleri tarafından üniversite öğrencilerine yönelik güvenli internet kullanımı konusunda bilgilendirme yapıldı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da bilişim suçlarını kullanarak dolandırıcılık yaptığı iddia edilen ve hapis cezasıyla aranan şahsı polis yakaladı.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü, kente uyuşturucu madde getirileceğini belirledi. Bunun üzerine yapılan operasyonda uygulama noktasında durdurulan araçta uyuşturucu ele geçirildi....

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da motor hırsızlığı olayına karışan, B.Y. ve H.B. polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı. Şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da 3 yıl hapis cezası bulunan İ.G. isimli şahıs polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.