Bayram Haberleri

bayram haberleri ve güncel bayram gelişmeleri, bayram ile ilgili tüm video, bayram fotoğrafları ve bayram haberleri Afyon Haber - Son Dakika Afyon Haberleri sitemizde


İZMİR

İç turizmin önde gelen merkezlerinden Çeşme'de oteller, plajlar, çarşılar ve yollarda görülen hareketlilikle bir bayram klasiği yaşanıyor.

İZMİR

İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki Akalan yol kontrol noktasında görev yapan jandarma trafik ekipleri, durdurdukları araçlardaki vatandaşların bayramlarını kutladı.

MUĞLA

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü, orman yangınlarının önlenmesi amacıyla bayram tatili için yöreye gelenleri bilgilendiriyor.

BÖLGE

Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Yalova ve Bilecik'teki camilerde Kurban Bayramı namazı kılındı.

İZMİR

İzmir'de şehit aileleri, Kurban Bayramı arifesinde yakınlarının mezarlarına yaptıkları ziyarette duygulu anlar yaşadı.

GÜNDEM

Afyonkarahisar’da Ambaryolu’nda vatandaşlara mikrofon uzatarak “Ambaryolu’nda her bayram öncesi kurulan pazar yeri bu bayramda da kurulsun mu kurulmasın mı?” diye...

İZMİR

İzmir, Aydın, Manisa, Denizli ve Uşak'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, törenlerle kutlandı.

İZMİR

İzmir'in Ödemiş ilçesinde üç ayların başlamasının ardından çocuklara dini bilinci kazandırmak amacıyla düzenlenen Helvuç bayramı kutlandı.

MANİSA

Manisa ve ilçelerinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla törenler düzenlendi.

İZMİR

İzmir Valisi Süleyman Elban, kentte yaşayanları 23 Nisan'da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın kutlanacağı Cumhuriyet Meydanına davet etti.

BÖLGE

Tekirdağ-İstanbul kara yolundan araç trafiği Tekirdağ-İstanbul kara yolunda bayram tatilinden dönüş yoğunluğu yaşanıyor

MUĞLA

Ramazan Bayramı dolayısıyla trafik yoğunluğunun oluştuğu turizm merkezi Muğla'nın Marmaris ilçesinde, yolcu otobüsleri denetlendi.