evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

15 Kasım 2019, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

“Projelerimizin ayağı yere sağlam basıyor”

“Projelerimizin ayağı yere sağlam basıyor”

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, hayata geçirecekleri projelerle Afyonkarahisar’ı hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade etti. MHP’nin üretken belediyecilik başlığı altında hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgiler veren Çetinkaya, “Geçtiğimiz 5 yılı telafisini önümüzdeki 5 yıl da telefi edecek vizyon projelerimiz hazır. Her kesime dokunan projelerimizle Afyonkarahisarımızı hak ettiği yere taşıyacağız.  ‘Büyükşehir Afyonkarahisar’ projemizle göçü önleyeceğiz. İstihdamı artıracağız. Ve 2024 seçimlerine büyükşehir olarak gireceğiz. ‘Rantsal değil kentsel dönüşüm’ projemizle dar gelirli vatandaşlarımız ev sahibi olacak. Ataköy – Fatih bölgesi, modern ve kaliteli hizmet verecek 100 yatak kapasiteli hastaneye kavuşacak. Yenilebilir enerji kaynakları alanlarında gerekli yatırımlar yapılıp ülkemizin enerji açığının giderilmesi ve şehir ekonomisine katkı sağlayarak ‘Üretken Belediyecilik’ adına adımlar atılacaktır” dedi.

“8 BİN 700 KİŞİYE İŞ ORTAMI OLUŞTURACAĞIZ”

İstihdam başlıklı projelerle Afyonkarahisar’ın ekonomisini canlandıracaklarını söyleyen Çetinkaya, sosyal projelerle Afyonkarahisar’da her kesimi kucaklayacaklarını söyledi. Çetinkaya, “Jeotermal kaynaklı teknolojik seralar kurarak kadın ağırlıklı olarak 8700 kişiye istihdam sağlayacağız. Bu şekilde her eve ikinci bir maaş girmiş olacak. Tarıma dayalı organize sanayi bölgesi projemizle hem istihdam sağlayacağız hem de üreticimizin pazar sorununu ortadan kaldıracağız. Otantik kültür merkezi, ailecek spordayız, meslek özendirme ve oyun atölyeleri, özel insanlar yaşam merkezi, sokak hayvanları doğal yaşam alanı, vakıf kültür destekli sosyal yardımlaşma sistemi, başkan mahallemizde ve helalleşme masası projelerimizle Afyonkarahisar’da yaşayan herkesi kucaklayacağız ve her bir vatandaşa dokunarak hizmet edeceğiz” diye konuştu.

“PROJELERİMİZ ÇEHREYİ DEĞİŞTİRECEK”

Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek projeler hazırladıklarını ifade eden Çetinkaya, kadınlara özel de projelerinin olduğunu dile getirdi.  Park, müze ve yeşil alan projelerle Afyonkarahisar’ın çehresini değiştireceklerini belirten Çetinkaya, “5 Eylül Şüheda Parkı, Kültür Park Müzesi, Panorama Müzesi, Gezegen Evi ve Teknoloji Müzesi, Gençlik Merkezi ve Göl Teras projelerimizle Afyonkarahisar halkımız için huzurlu ve güvenilir bir şehir inşa edeceğiz. Kadınlara özel projelerimiz olan gündüz çocuk bakımevi, çiçekler kadınlarla hayat buluyor, kadın sağlık merkezi ve kadınlara özel spor merkezi projelerimizle kadınlarımıza hem istihdam sağlayacağız hemde sosyal etkinliklerini yapma fırsatı vereceğiz” ifadelerini kullandı.

ZAFER YÜRÜYÜŞÜ BUGÜN

Öte yandan seçim öncesinde “50’nci yıl Zafer Yürüyüşü” etkinliği adı altında MHP’liler bir yürüyüş gerçekleştirecek. Yürüyüş saat 12’de İmaret Cami önünden başlanacağı duyuruldu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık