evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

18 Kasım 2019, Pazartesi

Afyon'un Fikir Gazetesi

“Kazanamadığımız yerde Cumhur İttifakı’na kazandırdık”

“Kazanamadığımız yerde Cumhur İttifakı’na kazandırdık”

Seçimlerde Afyonkarahisar başta olmak üzere ülke genelinde Cumhur İttifakının başarılı olduğunun altını çizen Taytak, “31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimini geride bıraktık. Bu seçim demokrasimizin zaferidir. Aziz milletimiz bu seçimlerde, bekası üzerinde ne kadar hassas olduğunu göstermiştir. Sandıklardan çıkan sonuç Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilke ve kurumlarıyla tesciline, geleceğimizin planlanıp kavranmasına ileri düzeyde katkı sağlamıştır. ‘Beka için Milli Karar Cumhur için İstikrar’ diyen Türk Milleti Cumhur İttifakında buluşmuş, tarihin şaşmaz hakikati Cumhur’un şahlanışını bir kez daha göstermiştir.  Seçim sonuçlarını 30 Mart 2014 seçim sonuçları ile karşılaştırdığımızda önemli bir kazancımız olduğunu belirtmek isterim.
 

“BELEDİYE SAYIMIZ 17’YE YÜKSELMİŞTİR”

Belediye sayılarını artırdıklarını söyleyen Taytak, “Seçim çalışmalarımız boyunca Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatlarıyla; çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmadık. Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl, İlçe Teşkilatlarımız, Belediye Başkan Adaylarımız ve çok kıymetli hemşerilerimiz ile birlikte el ele, omuz omuza, yürek yüreğe verdik. Afyonkarahisar İli, İlçeleri ve Beldelerinde gerçekleşen 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçiminde; Milliyetçi Hareket Partisi olarak Afyonkarahisar’ımızda beldeler dahil 13 olan belediye sayımızı 17’ye çıkarmış olduk. Yüzde 54.7'lik bir artışla 24 Haziran seçimlerinde 64 bin 338 olan oy sayımızı 96 bine yükselterek Afyonkarahisar genelinde yeniden 2. Parti olduk.”
 

“CUMHUR’A KAZANDIRDIK, ZİLLET’E KAYBETTİRDİK”

Kazanamadıkları yerlerde Cumhur İttifakı’na kazandırdıklarını söyleyen Taytak, “2019 Mahalli İdareler Seçimi boyunca; İl yönetimimiz, ilçe yönetimlerimiz ve belediye başkan adaylarımız ile koordineli çalışmalar gerçekleştirerek, üretken belediyecilik anlayışımızı, projelerimizi hemşerilerimize anlattık, dertlerini dinledik, sorunlara çözüm ürettik. Afyonkarahisar'da seçim süresi boyunca yapmış olduğumuz saha, açık hava ve toplantı çalışmalarımızda gördüğümüz en önemli şey, hemşerilerimizin Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendiye olan güveni ve sevgisidir. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin sigortası olarak 50. yılına eriştiği 2019 yılında Türk milletinden çok ciddi bir teveccüh gördü ve seçimin kazananı oldu, kazanamadığımız yerlerde ise cumhur ittifakına kazandırdık ve zillet ittifakına kaybettirdik.” yorumunda bulundu.

“DİNAR’DA İHANET EDENLERE GEREKLİ DERSİ VERDİK”

Cumhur İttifakı’nın ilçelerde başarılı olduğunu söyleyen Taytak, sözü Dinar’a getirerek şöyle konuştu, “31 Mart 2019 seçimlerinde Afyonkarahisar olarak bir ilki gerçekleştirdik ve sadece büyükşehirlerde yapılan Cumhur İttifakının haricinde Türkiye’de bir örnek olarak ilçe bazında Dinar, Evciler, Dazkırı ve Sinanpaşa ilçelerimizde bölge milletvekilleri ile görüşerek inisiyatif alarak Cumhur İttifakını tesis ettik. Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun ki bu ilçelerimizin bir çoğunda ittifak olarak başarılı olduk. Dinar gibi binlerce yıllık tarihi ve medeniyet geçmişi olan bir ilçemize tekrar ülkücü bir belediye başkanı seçerek, bizlere ihanet edenlere dersini verdik. Dinar halkı da sahte milliyetçilere büyük bir ders vererek MHP’ye ihanet edenlere en büyük tokadı atmış oldu. MHP’nin adayı olarak Ak Parti listesinden belediye başkanlığı kazanan Nihat Sarı Başkanımıza ve değerli meclis üyesi ülküdaşlarımıza yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.” dedi
 

 

Beğendim 0 Muhteşem 1 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık