evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

22 Kasım 2019, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

Rektör Karakaş'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Rektör Karakaş'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor


Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Afyonkarahisar Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi (ACM) Başkanı Fatih Serdar Köken, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı ziyaret etti.arşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette misafirleri Rektör Karakaş’a yeni atandığı görevinde başarılar diledi.Rektör Karakaş, nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

ÇÖMEZ İLE YILDIZ’I KABUL ETTİ

Karakaş, daha sonra Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J. Albay Hamza Çömez ile İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’ı makamında kabul etti.erçekleştirilen nezaket ziyaretinde misafirleri Rektör Karakaş’a yeni görevinde başarılar diledi.Rektör Karakaş ise nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

MEVKİDAŞI OKUMUŞ’TAN ZİYARET

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziyaret etti.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör Okumuş, Rektör Karakaş’a yeni görevinde başarılar diledi.Rektör Karakaş nazik ziyareti sebebiyle misafirine teşekkür etti.

MHP AFYONKARAHİSAR İL YÖNETİMİ KABUL ETTİ

Rektör  Karakaş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.Ziyarete MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gün, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Veli Kale ve Murat Gökhasan katıldı.Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde misafirleri Rektör Karakaş’a görevinde başarılar diledi. Rektör Karakaş ise nazik ziyaretleri nedeniyle misafirlerine teşekkür etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık