evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

12 Aralık 2019, Perşembe

Afyon'un Fikir Gazetesi

Öğretmen insanı aydınlıklara taşır

Öğretmen insanı aydınlıklara taşır

              Başkan Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi ' Kıymetli Öğretmenlerimiz, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan adsız kahramanlarsınız. Allah'a iman eden bir toplum oluşturmayı amaçlayan Peygamber Efendimiz, eğitim ve öğretime büyük önem            vermiştir. Bu hususta kendisine indirilen ilk vahiy de "Oku" emridir. Dolayısıyla okumak ona ve ümmetine Allah Teâlâ'nın ilk emridir.

          Siz değerli öğretmenlerimiz, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan adsız kahramanlarsınız. Bir taraftan çocuklarımızı ve gençlerimizi eğiterek geleceğe hazırlanmasını sağlarken, diğer taraftan da ülkemizin geleceğine yön veriyorsunuz.  Tüm meslek grupları sizlerin elinde şekillenmektedir.

            Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenler, sizlerin varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur.En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum.

             Toplumun gerçek mimarı, sadakatin eşsiz örneği, her türlü zorluğa sabreden ve milletin istikbalinin garantiye alınması konusunda durmadan koşan kıymetli öğretmenlerimiz! 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü yürekten tebrik ediyor, halen görevi başında olan öğretmenlerimize hayırla geçen bir ömür dilerken, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vefat etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum" 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık