evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

22 Kasım 2019, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

"Köylerimiz büyükşehirlerde olmayan hizmete sahip"

Toplantıya Vali Mustafa Tutulmaz, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Oyur ve muhtarlar katıldı.
Toplantıda Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve İGM Başkanı Burhanettin Çoban selamlama konuşması yaparak, muhtar seçilen ve yeniden görevine devam eden muhtarlara hayırlı olsun dileklerini iletti.
"KÖYLERİMİZ YAŞANABİLİR BİR HALE KAVUŞMUŞ"

Daha sonra konuşan Vali Mustafa Tutulmaz:” 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası İl Genel Meclisi üyelerimizin tamamı değişti. Muhtarımızın bir kısmı değişti. Yeni bir dönemde başlıyoruz. Bu dönemde daha güzel hizmetlere imza atalım. Birliğimizin öncelikli görevi köylere hizmet götürmektir. Bir de son 15 yıllık süreçte Köylere Hizmet Götürme Birliği kamu, kurum ve kuruluşlarının hizmetlerinde önemli bir rol oynamıştır. Bu hizmetler ve köylere yönelik hizmetlerin kalitesinin arttırılması, takibi ve yeni hizmetlerin eklenmesi sizlerin gayretleri ile olacaktır. İl Özel İdaresi olarak köylerimizin önemli ihtiyaçlarını giderdik. Sadece sosyal hizmetlere zaman ayırıyoruz. Şuan itibari ile Afyonkarahisar’ımızın köyleri birçok büyük şehirde olmayan nitelikli hizmete sahip. Büyükşehirlerde sıkıntılar var. Burada eski Valilerimiz, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanımız, İl Genel Meclisi üyelerimiz, başkanımız verimli bir çalışma gerçekleştirerek köylerimizi gerçekten yaşanır hale getirmişlerdir. Yeni dönem hepimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Vali Mustafa Tutulmaz’ın konuşmasının ardından toplu hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık