evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

19 Kasım 2019, Salı

Afyon'un Fikir Gazetesi

"Kendinizi donanımlı bir şekilde yetiştirin"


Konuh hakkında yazılı bir açıklama bulunan Vali Tutulmaz, çocukların bayramını kutlayarak şunları söyledi, "99 yıl önce bugün Türk Milleti İstiklal mücadelesinde topyekun hareket ederek, birlik ve beraberliğinden aldığı güçle imkansızı başarmıştır. Askeri zaferleri kazanan, cumhuriyeti ilan eden ve onu demokrasiyle taçlandıran TBMM, millet olarak kurtuluşumuzun, devlet olarak kuruluşumuzun kaynağıdır.Kurulduğu günden bu yana milletin iradesi ve idealleri doğrultusunda azimle çalışan, ülkemizi ileriye taşıyacak, her bakımdan güçlendirecek reformları kararlılıkla hayata geçiren TBMM, Türkiye'nin ulaştığı seviyede en büyük pay sahibi olan kurumumuzdur."


"EN BÜYÜK LİDER ATATÜRK"
çocuklara tavsiyelerde de bulunan Tutulmaz, "Bu ülkenin yetiştirdiği en büyük lider Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk TBMM'nin açıldığı bu özel günü sizlere armağan etmiştir. Bu armağan sizlere duyulan güvenin en somut göstergesidir. Bizlerin gelecek adına umudu ve güvencesi sizlerin gözlerindeki ışıktır.Sizlerin dünya standartlarında fikirler üreten, eleştirel düşünebilen, kendine güvenen, çağın ruhunu anlayan, teknolojiye hâkim, araştırıcı, girişimci, ufku ve vizyonu geniş, toplumsal değerlerine bağlı bireyler olmanız bizler açısından büyük önem taşımaktadır. Sizler bugünün çocuklarısınız ama günü geldiğinde bu ülkenin siyasetçisi, sporcusu, sanatçısı, yöneticisi, iş insanı olacak ve ülkemizin kaderine yön vereceksiniz.Sizler bugünden çok çalışır,  kendinizi en donanımlı şekilde yetiştirirseniz hem ülkemizin 2023, 2053, 2071 hedeflerini hem de kendi hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz." dedi

DEVLET VE MİLLET ÇALIŞIYOR
Devletin ve milletin güzel bir gelecek için el ele çalıştığını belirten Tutulmaz, "Bu doğrultuda sizlere daha güzel, daha gelişmiş, daha modern bir ülke bırakabilmek, haklarınızın güvence altında olduğu, çocukluğunuzu olması gerektiği şekilde yaşayabileceğiniz ortam ve imkânlar sağlamak amacıyla devletimiz ve milletimiz el birliği içinde çalışmaktadır.Hayat boyu başarılı ve mutlu olmanız, yarınlara güvenle bakabilmeniz, yüzlerinizin her zaman gülmesi bizlerin tek dileğidir. Her fırsatta sizlerin arasında olan ben sizleri çok sevdiğimi ve sizlere güvendiğimi ifade etmek isterim. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, Birinci Meclis üyelerini saygı, minnet ve şükranla anıyorum.  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum." ifadelerini kullandı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık