evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

21 Kasım 2019, Perşembe

Afyon'un Fikir Gazetesi

“Kemal Sunal rahmetli olmasaydı bunlara film çekerdi”

“Kemal Sunal rahmetli olmasaydı bunlara film çekerdi”

Toplantıda ilk olarak İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İnkaya yapılan her ankette önde olduklarını söyledi.

“BAKANLAR KURULUNU SANIRIM BURADA TOPLAYACAKLAR”

Daha sonra konuşan  İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak,  “Bizim maneviyatımızda Halil İbrahim bereketi vardır. Yakında Bakanlar Kurulu Afyonkarahisar’da toplanırsa şaşırmayın. Buna da Doktor Mahmut Koçak bereketi diyelim” şeklinde konuştu.

“YÖNETECEK KİŞİNİN BİLGİSİNE BAKILMALI”

Afyonkarahisar’ı yönetecek kişinin vizyon sahibi, bilgisiyle, duruşuyla, tecrübesiyle, yurt içi-yurt dışı bağlantılarıyla bütün imkanları birleştirebilecek kapasitede olması gerektiğinin altını çizen Koçak, “ Biz bunun çabası içerisindeyiz. Kazanılan ya da kaybedilen bir şey yok. Burada Afyonkarahisar kazanacak” dedi.

“TOPLUM FAKİRLEŞİYOR”

Türkiye’nin gerçek gündeminin ekonomi olduğunu bildiren Koçak: “Fakirleşen bir toplumla karşı karşıyayız. Yanlış ekonomik politikalar yüzünden halkımız fakirliğe sürükleniyor. Yanlış Suriye politikasının da bunda payı var. Karnını doyuramayan bir insanın komşusunun karnını doyurması mümkün olabilir mi? Borç batağına batmış bir insana zekat farz mıdır? Gerçek gündemin üstü örtülmeye çalışılıyor” ifadelerini kullandı.

“ÇARESİZLİKTEN TOPLUMU KURTACAĞIZ”

Ziyaret ettikleri evlerde vatandaşların sıkıntılarına tanık olduklarını söyleyen Koçak: “Toplumumuzu çaresizlikten kurtaracağız. Onları sahipsiz bırakmayacağız. Yanlış politikalar yüzünden düştüğümüz bu sıkıntılar içerisinden insanımızı mutlu edecek, işsizine iş, aşsızına aş bulacak politikalarımızla geliyoruz” dedi.

“RAKİPLER BİZİMLE UĞRAŞIYOR”

Koçak: “Artık rakiplerimiz projelerimizle değil bizimle uğraşıyorlar. Ben en başından beri söylüyorum istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben bu milletin evladıyım. Ben bu milletin elinde, gönlünde büyüdüm. Milletim siyasetçisiyle, evladını ayırır. Ben evladım. Doğrusuyla, yanlışıyla ben bu milletin evladıyım. Bu milletin vefası, vicdanı vardır. Siyaset adamıyla evladını aynı kefeye koymaz” diyerek milletin en doğru kararı vereceğini söyledi.

“KEMAL SUNAL RAHMETLİ OLMASAYDI BUNLARA FİLM ÇEKERDİ”

Sosyal medyada sayısız sahte hesaplar açıldığını ve bu hesaplar aracılığıyla karalama kampanyaları yürütülmeye çalıştığını ifade eden Koçak: “Yüreği olmayanlar isimlerini bile yazmıyorlar. Kul hakkı yalnızca para çalmakla olmaz. Tertemiz Müslüman bir vatan evladına iftira atmakta kul hakkıdır. Bir gazetenin linkini paylaşıyorlar, altını üstünü dolduruyorlar kendi söylemleriyle. Gazetede benimle alakalı tek cümle geçmiyor. Kemal Sunal rahmetli olmasaydı bunlara film çekerdi. Ben edebimi bozmamak açısından gülüp geçiyorum olanlara” dedi. Sosyal medyada takipçi sayısının 100 bini geçtiğini belirten Koçak, önümüzdeki günlerde sosyal medya mitingi yapacaklarını ifade etti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık