evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

22 Kasım 2019, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

"İstişare ile şehre hizmet edeceğiz"

 
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e tebrik ziyaretinde bulundu.

"ATSO OLARAK YANINIZDAYIZ"

Ziyarette konuşan ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik ederek “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yanınızdayız” mesajı verdi. Serteser; “Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına seçilmenizden dolayı tebrik ediyoruz. İnşallah Afyonkarahisar’ımızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Sizin de bu konuda en güzel çalışmaları yapacağınıza eminiz. Allah utandırmasın. Ticaret ve Sanayi Odamızın her türlü desteği yanınızda olacaktır. Bu güne kadar olduğu gibi hep birlikte çalışacağımızı belirtiyor, bizi kabul ettiğiniz için teşekkürler ediyor, yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

"TAŞIN ALTINA ELİMİZE KOYACAĞIZ"

31 Mart yerel seçimlerinde Afyonkarahisar’ın Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebriklerini Başkan Zeybek’e ileten ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci ise “Önümüzdeki dönem hem şahsi olarak hemde oda olarak her zaman yanınızda olacağız. Afyonkarahisarımız için ne gerekiyorsa elimizi taşın altına koyacağız. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun” temennisinde bulundu.

"BEN YAPTIM OLDU DEĞİL İSTİŞARE"
Ziyaretlerinden dolayı konuklarına ayrı ayrı teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise “Zor bir dönemdi. Bu güne kadar uzun süreli bir seçim geçirmedik. Elhamdülillah halkımızın teveccühü ile bu makama getirildik. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Gayemiz STK’larla el birliği içinde güzel Afyon’a hizmet etmek. ‘Ben yaptım oldu’ zihniyetinden ziyade istişareye önem verilen bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bunu da inşallah yaşayarak göreceğiz. Tek gayemiz var hep birlikte Afyonumuza nasıl hizmet ederiz, nasıl bir adım daha öteye götürürüz düşüncemiz bu. Sizlerin de destekleriyle hayırlı hizmetlere imza atmak istiyoruz” diye konuştu.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık