evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

21 Kasım 2019, Perşembe

Afyon'un Fikir Gazetesi

“Hayatta büyük idealleriniz olsun”

“Hayatta büyük idealleriniz olsun”

Yerel seçimler için seçmenle buluşmaya devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, pazar yerindeki ve çarşıda merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek desteklerini istedi.

“ÇALIŞIN, ÇABALAYIN”

Daha sonra 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla Raziye Sultan  Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesinde düzenlenen program da öğrencilere tavsiyelerde bulunan Yurdunuseven,” Hayatta büyük idealleriniz olsun. Her zaman bir idealiniz olsun ki bunun için çalışın, çabalayın, koşturun inşallah da amaçlarınıza ulaşın.  Tekli yönlü düşünmeden uzak durun 3T kuralını unutmayın, tenkit edin, takip edin ve tavsiyeniz olsun. Bu sizi gelecekte önemli yerlere getirecektir” dedi.

“BOLVADİN BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Yurdunuseven, halka buluşmasında ise Bolvadin’in AK Parti için çok önemli olduğunu söyleyerek, ” Bolvadin bizim için çok önemli.  Bugüne kadar Bolvadin ilçemize çok güzel hizmetler yaptık elhamdülillah. Özellikle içerisinde bulunduğumuz Fen Lisesi ile Sosyal Bilimler lisesinin bulunduğu tek ilçe belki de burası. Daha birçok hizmeti ilçemize getirdik, inşallah biz yine hizmetlerimize devam etmek istiyoruz hem belediyecilik anlamında hem de hükümet anlamında” diye konuştu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık