evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

20 Ocak 2020, Pazartesi

Afyon'un en güncel, en aktif, en dürüst İnternet gazetesi.

Bakan Hulusi Akar’dan Kumartaşlı’ya hediye

Bakan Hulusi Akar’dan Kumartaşlı’ya hediye

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Şehit Aileleri ve gaziler hazır bulunurken, Başkan Kumartaşlı Tuğg. Alp’i dernek girişinde karşıladı.

19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, bir hafta süreyle Milli Savunma Bakanlığının misafiri olarak Ankara’da bulunmuş ve törenlere katılmıştı.

Tuğgeneral Alp, Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı bir hafta  Milli Savunma Bakanlığının misafiri olarak ağırlayan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın selamı ile hafta içinde icra edilen faaliyetlerin içerisinde bulunduğu fotoğraf albümünü takdim etti.

HAYATIMIN EN ANLAMLI HAFTASIYDI

Ziyareti ve nazik davranışı nedeniyle Tuğgeneral Alp’e teşekkür eden Başkan Kumartaşlı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın davetlisi olarak bir hafta bakanlıkta ağırlandığını ve hayatının en anlamlı haftasını yaşadığını belirtirken, aldığı bu hediyenin ise hayatının en anlamlı hediyesi olduğunu söyledi.

Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette Tuğgeneral Alp, Başkan Kumartaşlı’dan, dernek faaliyetleri, Şehit Aileleri ve Gaziler hakkında detaylı bilgiler aldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık