banner16

banner15

13. ATSO SPOR OYUNLARI KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ATSO Spor Oyunları’nın Kapanış ve Ödül Töreni, ATSO Meclis Salonu’nda, geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

GÜNDEM 28.12.2018, 20:51 28.12.2018, 20:51
13. ATSO SPOR OYUNLARI KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
banner18

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 2006 yılından bu yana ara vermeden sürdürülen ATSO Spor Oyunları, bu yıl 13’üncü kez gerçekleştirildi. 13. ATSO Spor Oyunları’nın Kapanış ve Ödül Töreni, ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi. Tören’e Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Afyonkarahisar Protokolü’nün üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı İhsan Şengül, Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlker Gül, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nazmi Tunç, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kaygısız, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Acar, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan, 13. ATSO Spor Oyunları’nda dereceye giren firma temsilcileri ve 13. ATSO Spor Oyunları’na sponsor olan firmaların temsilcileri katıldı.

SPOR BİLİNCİ ARTIYOR

Tören’de konuşan ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı, “Bu yıl on üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nda birlik, beraberlik ve dostluk ön plana çıktı. Takımlar arasındaki rekabet, centilmence mücadeleye engel olmadı. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nın amacı, üye firmalarımızın çalışanlarına spor yapma imkânı sağlamasının yanında spor bilincinin de artırılmasıdır” dedi.

91 FİRMA MÜCADELE ETTİ

13. ATSO Spor Oyunları’nda 14 branşta 91 firmanın mücadele ettiğini belirten Aşçı, “Örnek bir spor organizasyonu olan 13. ATSO Spor Oyunları’nın başarılı bir şekilde tamamlanmasında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza, bireysel ve takım sporlarında yarışan ve dereceye giren değerli firmalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

365 ODA VE BORSA ARASINDA TEK

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise konuşmasına “Bugün anlamlı bir gün. Bugün Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 82. yıldönümü. Mehmet Akif Ersoy’u saygıyla anıyorum” diyerek başladı. ATSO Spor Oyunları’nın geleneksel hâle geldiğini aktaran Serteser, “2006’da başladığımız, geleneksel hâle getirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nın bu yıl 13’üncüsünü düzenledik. Türkiye’de 365 Oda ve Borsa var, hiçbirinde böyle bir Spor Oyunları organizasyonu yok. Bu bizim için çok önemli. Şu ana kadar ATSO Spor Oyunları güzel bir şekilde yapıldı; bundan sonra daha profesyonel şekilde yapılmasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

SPORDA BÜYÜK HAMLELER YAPILDI

Afyonkarahisar’ın sporla anılmaya başladığını hatırlatan Serteser, konuşmasına şöyle devam etti:

“Şehrimiz son birkaç senedir spor ile anılıyor. Bunda değerli Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın çok büyük katkıları var. İl Genel Meclisi Başkanı ve AFJET Afyonspor Başkanı Salih Sel’in de çok büyük katkıları var. Futbol takımımız, 5 senede Amatör Lig’den 1.Lig’e geldi. Basketbol takımımız, geçen sene en üst lige çıktı. Şehrimizde Fenerbahçe’yi, Galatasaray’ı, Beşiktaş’ı ağırlıyoruz. Galatasaray’ı deplasmanda yendik. İki senedir de voleybol takımımız en üst lig olan Efeler Ligi’nde oynuyor. Dünya Motokros Şampiyonası’nın 18. Ayağı, Sayın Belediye Başkanımız’ın büyük özverisi ile fiziki imkanlar da hazırlanarak Afyonkarahisar’da yapıldı.”

“SPORUN ŞAHLANMASINA KATKI SAĞLIYORUZ”

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Futbol Takımı ile ATSO Futbol Takımı’nın yaptığı maça da atıfta bulunan Serteser, “Dünya Motokros Şampiyonası’nın dahi yapıldığı bir ilde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın da spordan bağımsız olması mümkün değildi. Geçen hafta, İstanbul Ticaret Odası’nın Futbol Takımı ile yeni kurduğumuz ATSO Futbol Takımı maç yaptı. İlk karşılaşmayı İstanbul’da yaptık. Yeni kurulan bir takıma göre çok daha iyi oynadık. Karşı takım, son saniyede bir penaltı kazanmasaydı deplasmanda 5-4 yeniyorduk. Böyle olması da iyi oldu. İstanbul Ticaret Odası bizi çok güzel ağırladı. Maç yapma fikri de Afyonkarahisar’da yapılan İstanbul Ticaret Odası 20. Meclis Dönemi 1. Çalışma Toplantısı sırasında, çok nazik bir insan olan İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç ve İTO yönetiminin bizi ziyaretleri sırasında oluştu. Maçın 5-5 bitmesi de harika oldu, dostluk kazandı. Afyon’da sporun şahlanmasına kendi imkanlarımızla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da fazlasıyla katkı sağlayacağız” dedi.

ODALAR LİGİ PROJESİ HAZIRLANIYOR

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, konuşmasında Afyonkarahisar için çok önemli bir projeden de bahsetti. Serteser, “Profesyonel bir ekibe hazırlattığım, Yönetim Kurulumuz’da konuştuğumuz bir proje var. Projenin hazırlık aşaması bittiğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na sunacağım. Projenin adı Odalar Ligi. Odalar Ligi’nin Afyonkarahisar’da yapılmasını isteyeceğim. Türkiye’de 365 Oda ve Borsa var, bunların 3’te biri katılsa 120 takım eder. Bu, hem Afyon’a, hem de otellerimize katkı sağlayacaktır. Proje uygulamaya geçtiğinde Afyonkarahisar, farklı bir organizasyona da imza atmış olacaktır” diye konuştu.

SERTESER, TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ

13. ATSO Spor Oyunları’na destek olan, katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara da teşekkür eden Serteser, şu ifadeleri kullandı:

“Bizi hem açılışta, hem kapanışta yalnız bırakmayan Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’a, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a, İl Genel Meclisi Başkanımız Salih Sel’e, tüm Afyonkarahisar protokolüne, bize maçlarımızda yardımcı olan Emniyet Teşkilatı’na ve İl Emniyet Müdürümüz Gürsel Yıldız’a, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz’e, İl Sağlık Müdürlüğümüz’e, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı ve Komite Üyeleri’ne, organizasyonu düzenleyen Rıfat Yağmur Bey’e, tüm emeği geçenlere, ana sponsorumuz Öndüç İnşaat’a, Etkinlik Sponsorlarımız Dem-Mer Mermer, Derin Tarım ve Süt Ürünleri ve Kanal 3’e, sponsor olan 33 firmaya da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

AÇILIŞ TÖRENLERİ ŞÖLENE DÖNÜŞÜYOR

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de ATSO Spor Oyunları’nın toplumsal faydalarının görüldüğünü vurguladı. Merdivenci, “13 yıldır düzenlediğimiz ATSO Spor Oyunları ile firmalarımızın spor müsabakaları aracılığıyla bir araya gelmesini, firmaların yönetici ve çalışanlarının birbiri ile iletişim kurmasını sağlıyoruz. ATSO Spor Oyunları’nın açılış törenleri ise Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız’ın ve değerli protokol üyelerinin katılımı ile adeta şölene dönüşüyor. Protokol üyelerimiz ve işadamlarımızın birlikte katıldığı halat çekme yarışmasında renkli dakikalar yaşanıyor. Yine protokol üyelerimizin işadamlarımızla birlikte gerçekleştirilen penaltı atışları, hafızalarda güzel bir anı olarak yerini alıyor” dedi.

ÖRNEK BİR ORGANİZASYON

ATSO Spor Oyunları’nın örnek bir organizasyon olduğuna dikkat çeken Merdivenci, “Zafer Haftası’nda açılışını yaptığımız ATSO Spor Oyunları müsabakalarında en üst düzeyde heyecan yaşanmasına rağmen takımlarımızın ve sporcularımızın centilmenlikten ödün vermemekte, ailece izlenebilen karşılaşmalarda tribünlerde de dostluk ve nezaket hâkim olmaktadır. ATSO Spor Oyunları, bu yönüyle de örnek bir organizasyondur. Sözlerime son verirken ATSO Spor Oyunları’nda dereceye giren tüm firmalarımızı ve sporcularımızı kutluyorum. Bu güzel organizasyonun gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi’ne bizi ATSO Spor Oyunları’nın Açılış ve Kapanış Törenleri’nde yalnız bırakmayan Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız ve il protokolüne teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“HER İLE NASİP OLMUYOR”

Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe de konuşmasında Afyon’un spordaki hamlesinin öneminin altını çizdi. Boztepe, “Tüm Türkiye’de ilk defa bir Ticaret ve Sanayi Odası, bir Spor Oyunları etkinliği düzenliyor ve bunu 13 yıldır kesintisiz devam ettirmeyi başarmış durumda. Bu organizasyona 90’ın üzerinde kurum katılmış. Bu, Afyon’un spor alanında almış olduğu yolun Ticaret ve Sanayi Odası’na yansıması olarak gözüküyor. Basketbol takımımızın deplasmanda Galatasaray’ı yenmesi, voleybol takımımızın burada Galatasaray’ı yenmesinden sonra herhalde birkaç seneye kadar Real Madrid ve Barcelona’yı burada ağırlama talebi ile karşı karşıya kalacağız. Afyon, spor kampı olma pozisyonuna da gelme noktasında. Bir ilin takımlarının üst liglerde oynuyor olması her ile nasip olmuyor” dedi.

SPORCULARA VE SPONSORLARA PLAKET TAKDİM EDİLDİ

13. ATSO Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni, konuşmaların ardından plaket takdimi ile sona erdi. Bu çerçevede 14 branşta dereceye giren takım ve sporculara, 13. ATSO Spor Oyunları’na destek olan kurum ve kuruluşlara plaket takdim edildi.

 

 

13. ATSO SPOR OYUNLARI SPONSORLAR

ANA SPONSOR

AHMET ÖNDÜÇ İNŞAAT MADEN GIDA MADDELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

ETKİNLİK SPONSORLARI

DEMMER DEMİRELLER MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DERİN TARIM VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYE YAPI VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KANAL 3

 

SPONSORLAR

AFYON ATLI SPOR KLÜBÜ

AFYON YEM SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ

AKRONES &THERMAL-SPA CONVENTION SPORT HOTEL

ALTINAY ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

AYDIN MİMARLIK & İNŞAAT

BAY-SAN BAYANA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CEYLAN HAFRİYAT

ÇIRACI KIRTASİYE BİLGİSAYAR - OFİS MALZEMELERİ

DAKÇİM İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DELTA MERMER MADENCİLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

EVRENKAYA KÖYÜM YUMURTA

FENİŞ ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ"

GND MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAZER OFSET MATBAACILIK GAZETECİLİK AMBALAJ TEKSTİL TURİZM İNŞAAT GIDA NAKLİYAT İLETİŞİM EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HMZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

İKBAL THERMAL HOTEL &SPA

KOREL THERMAL RESORT CLİNİC & SPA

KOZA MİMARLIK & MÜHENDİSLİK

MADO

MİLANO OUTLET OPTİK &LENS AFİUM ALIŞ VERİŞ MERKEZİ

NG HOTELS AFYON

ORUÇOĞLU THERMAL RESORT

ÖZERBAND ÖZER KONVEYÖR BAND. TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

PALMER MERMER-SAMİ KORHAN GÜLHAN

PARK AFYON

PLATİN KUYUMCULUK

SERTESER İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SUAT ATICI - PRESTİJ MOTORS

TAVUK DÜNYASI

TEMMER MERMER MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YUMURTACIM KUMARTAŞLI GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR GİRİŞİMCİ ŞUBESİ

333A TURİZM OTELCİLİK SAĞLIK İNŞAAT TARIM GAYRİMENKUL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

 

13. ATSO SPOR OYUNLARI’NA KATKI SAĞLAYAN KURUM VE KURULUŞLAR

AFYONKARAHİSAR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

AFYONKARAHİSAR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

AFYONKARAHİSAR BASKETBOL İL TEMSİLCİSİ

AFYONKARAHİSAR VOLEYBOL  İL TEMSİLCİSİ

AFYONKARAHİSAR FUTBOL HAKEM   İL TEMSİLCİSİ

PARK HAYAT HASTANESİ AFYONKARAHİSAR

 

 

13. ATSO SPOR OYUNLARI MÜSABAKALARINDA DERECEYE GİRENLERİN LİSTESİ

 

DART KARMA:

1. DAKÇİM İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA M. ASIM BOZCA

2. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA AHMET MÜFİT BAYSAL

3. ATSO ADINA SELDA ERGÜLER

 

DART KADINLAR:

1. AFYON ODAK GAZETECİLİK MATBAACILIK YAYINCILIK REKLAMCILIK OTOMOTİV VE OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA RABİA GÜZBEY

2. ATSO İKTİSADİ İŞLETME ADINA YASEMİN MERCAN

3. ATSO ADINA FERAH BEKTEŞ

 

 

 

TAVLA:

1.ATSO ADINA MEHMET DUMAN

2. AFYON ECZA DEPOSU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA MUSTAFA GÜL

3. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA YUNUS EFE

 

100 METRE KOŞU:

1. MEHMET AYGÜN MERMER İNŞAAT NAKLİYE TARIMSAL HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA MESUT KARAGÖZ

2. BOTAŞ NEHİR BOYA EMPRİME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA SONER ÖZTEKİN

3. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA ALİ AYDIN

 

400 METRE KOŞU:

1. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ ADINA BEYTULLAH ATILGAN

2. MEHMET AYGÜN MERMER İNŞAAT NAKLİYE TARIMSAL HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA MESUT KARAGÖZ

3. BOTAŞ NEHİR BOYA EMPRİME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA SONER ÖZTEKİN

 

PENALTI ATIŞI:

1. POSTA İŞLEME VE DAĞITIM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ (PTT) ADINA HULUSİ KANLI

2. DERVİŞOĞLU MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA HALİL FİDAN

3. KOREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA ABDULLAH TAKTAK

 

BİLEK GÜREŞİ-KADINLAR:

1. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA SERPİL ŞEN

2. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA CANAN YURTERİ

3. KANAL 3 ADINA EZGİ ÖRTEN

 

BİLEK GÜREŞİ-ERKEKLER:

1. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ ADINA ERSİN ŞEVİK

2. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA ABDULLAH TEMİR

3. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA İBİŞ KÖKEN

 

 

YÜZME

1. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA GÜRKAN ÇAKIR

2.ATSO ADINA FATİH KARŞEN

3. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA SEDATCAN TANRIÖVER

 

BOWLİNG KADINLAR:

1.ATSO ADINA FERAH BEKTEŞ

2. GÜL EĞLENCE VE GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA ÜMRAN ZELİHA KENAR

3. MUSA MERMER MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA ZAHİDE SARIÇİÇEK

 

BOWLİNG ERKEKLER:

1. AFYON ODAK GAZETECİLİK MATBAACILIK YAYINCILIK REKLAMCILIK OTOMOTİV VE OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA GÜRANİ GÜZBEY

2. ORBİS MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA EYÜP ŞAHİN

3. MEGABİRLİK GAZETECİLİK BASIN YAYIN REKLAM AJANS PRODÜKSİYON BİLİŞİM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ADINA ENVER GÜNDÜZ

 

MASA TENİSİ

1. AFYONKARAHİSAR BAROSU ADINA CENK ÖZGEN

2. BUDAN TURİZM OTOMOTİV PETROL GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OTEL ŞUBESİ ADINA ALİ İHSAN ŞAHİN

3. SARIDERE DAYANIKLI TÜKETİM YAPI OTOMOTİV ADINA AHMET SARIDERE

 

FUTBOL:

1. DERVİŞOĞLU MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2. POSTA İŞLEME VE DAĞITIM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ (PTT)

3. TINAZTEPE UN VE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

VOLEYBOL:

1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI A.Ş.AFYON ŞUBESİ

2. AFYON ECZA DEPOSU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

3.AFYONKARAHİSAR BAROSU

 

BASKETBOL:

1.AFYONKARAHİSAR BAROSU

2. KOREL TERMAL OTEL KC KOREL KLİNİK FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

3. ASAL DOĞAL TAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

HALAT ÇEKME:

1. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

2. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ

3. KOREL TERMAL OTEL KC KOREL KLİNİK FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

 

 

 

 

 

 

EN CENTİLMEN SEYİRCİ

AFYONKARAHİSAR BAROSU

AFYON ECZA DEPOSU

ZİRAAT BANKASI

 

SÜREKLİ KATILIM PLAKETİ

AFYON ECZA DEPOSU

ALİMOĞLU MADENCİLİK

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ

GÜRCAN AŞÇI

RIFAT YAĞMUR (VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI)

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
15°
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30