CHP'li Erhan: İnsanlar ekonomik sıkıntı çekerken, bayramları hakkıyla kutlayamıyoruz CHP'li Erhan: İnsanlar ekonomik sıkıntı çekerken, bayramları hakkıyla kutlayamıyoruz

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay, Afyon Postası’na ziyarette bulundu. Gazetenin İmtiyaz Sahibi Gazeteci Nail Azbay ve Yazı İşleri Müdürü Esma Azbay ve Başak Nakilcioğlu tarafından karşılanan Ay’a gazete çalışmaları hakkında bilgiler verildi. 

“Afyon Postası Gündem Oluşturup, Nabız Tutan Bir Kurum”

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Mahmut Ay, Afyon Postası’nın gündem oluşturup, nabzı tutan bir kurum olduğunu söyledi. Afyon Postası’nın canlı yayınlarını yakından takip ettiğini söyleyen Ay, şehirdeki tüm gelişmeleri Afyon Postası üzerinden izleyebildiğini belirtti. 

“Mücadelemiz Devam Edecek”

Ay, basın yayın kuruluşlarının önemli paydaşları olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Çalışmalarınızı ilgiyle izliyoruz. Mücadelemiz devam edecek. Daha huzurlu daha güzel daha düzenli bir Afyon için mücadelemiz devam edecek. Sizler gördüklerini ileteceksiniz, biz onlar ile ilgili çalışacağız. Biz daha güzel nasıl olur diye çalışacağız” Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona ererken, Gazeteci Nail Azbay, şehrin menfaatleri ve huzuru noktasında emniyet ile el ele çalışmaya devam edecekleri mesajını verdi. 

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek'in Haberi