Vali Mustafa Tutulmaz, Mithatpaşa Ortaokulu bahçesinde oluşturulan Obeziteyle Mücadele Parkurunu inceleyerek, protokol üyeleriyle birlikte test etti.

TÜRKÇE-İNGİLİZCE SOKAKLARI AÇILDI

Vali Mustafa Tutulmaz, 2023 eğitim vizyonu çerçevesinde Emirdağ Belediyesi, Sivil Toplum Örgütleri ve Mithatpaşa Ortaokulu işbirliği ile oluşturulan Türkçe-İngilizce Sokaklarının açılışlarını yaptı. Okul koridorlarının öğrencilerin eğitimleri ve daha iyi öğrenmeleri için çeşitli materyallerle donatıldığı sokaklar Vali Tutulmaz ve protokolden tam not aldı. Vali Mustafa Tutulmaz bu örnek uygulama dolayısıyla emeği geçenleri tebrik etti.

OKUL AÇILIŞI YAPTI

Vali Mustafa Tutulmaz hayırsever Ali Rıza Kara ve eşi Hava Kara tarafından yaptırılan Ali Rıza ve Hava Kara Anaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi.Ali Rıza ve Hava Kara Anaokulu ‘unda incelemelerde bulunan Vali Mustafa Tutulmaz: “Afyonkarahisar ve özellikle Emirdağlı hemşehrilerim eğitime bağış noktasında yarışıyorlar. Bundan büyük mutluluk duyuyorum. Hayırseverlerimizi yeni yatırımlar yapmaya davet ediyorum” dedi.