Yılın En İyi Güzellik Merkezi seçilen Sıla Gürel Beauty & Health, Afyonkarahisar’da ikinci şubesiyle Emirdağ İlçesi’ne hizmet vermeye başladı. Merkezin açılışında konuşan ilçenin Belediye Başkanı Serkan Koyuncu: “Emirdağ’a güzellikler katmaya geldiler” dedi.

Emirdağ Şubesi dün hizmete girdi. Açılışa Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ünlü manken Tuğba Özay ve çok sayıda davetli katıldı.

SERKAN KOYUNCU: EMİRDAĞ’A GÜZELLİK KATACAKLAR

Açılışta ilk olarak konuşan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, böyle bir işletmeye ilçe olarak ihtiyaç duyduklarını belirtti ve şöyle dedi: “Bugün Emirdağ’a güzel ihtiyacımız olan müessesenin açılışını gerçekleştiriyoruz. Rabbim hayırlı uğurlu kılsın. Bol kazanç versin. Emirdağ’a güzellikler katmaya geldiler. İnşallah bizde kendilerine güzellik katarız diyorum hayırlı olsun diyorum.”

SALİH GÜREL: EMİRDAĞ ZATEN GÜZELDİ BİR GÜZELLİKTE BİZ GETİRDİK

İşletme Sahibi olan Diyetisyen Salih Gürel, ise şunları söyledi: “Emirdağ çok güzel bir yer. Biz ilk şubemizi Bölgenin en büyük güzellik merkezi olarak Park Afyon AVM’de açmıştık. Emirdağ’dan çok fazla talep vardı. Bizde Emirdağlı hemşerilerimizi yormayalım Emirdağ’a hizmet getirelim diyerek yola çıktık. Emirdağ zaten güzeldi, bir güzellikte biz getirmek istedik. Buraya güzel bir işletme kazandırdığımızı düşünüyoruz.”

TUĞBA ÖZAY: BEREKETLİ OLSUN

Ünlü manken Tuğba Özay’da işletmenin bol bereketli olmasını söyleyerek şöyle konuştu: “Emirdağ’da olmaktan çok mutluyum. Sayın Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’ya, Salih Gürel ve eşi Sıla Gürel’e teşekkür ediyorum. Emirdağ’a çok güzel bir yer kazandırdılar. Ben daha önce Afyon’daki açılışta yer almıştım orada müthiş bir izdiham vardı. İnşallah burada da bereketle izdiham olur. Sizlerin destekleri çok önemli. Böyle zamanda böyle yatırımların desteklemek gerekiyor diye düşünüyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Bu güzellik merkezi Emirdağ’a hayırlı olsun”

Şarampole giren araç ağaçlara çarparak durabildi! Şarampole giren araç ağaçlara çarparak durabildi!

Konuşmaların ardından dua edilerek işletmenin açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası pek çok kişi hem merkezi dolaşarak bilgi aldı hem de ünlü manken Tuğba Özay ile fotoğraf çektirme sırası oluşturdu. >>Afyon Postası'ndan Sılanur Kara'nın Haberi.